Pánev WOK se bude tetelit blahem

Domácnost a nábytek

Milujete čínu, masové směsi, rizoto, míchanou zeleninu a prostě všechno co lze připravit v jedné velké pánvi pro celou rodinu? Není nic snazšího než vložit všechny suroviny do jedné pánve a za pár desítek minut servírovat oběd!

V takovém případě je ideálním pomocníkem pánev wok, tedy velká a hluboká pánev, která ale potřebuje pořádné teplo, aby splnila efektivně svůj účel! Rovnou zapomeňte na sklokeramické či indukční desky. Taková pánev potřebuje pořádný oheň, který bude sálat na všechny strany. A to dokáže zajistit plynová varná deska AEG HG 654421 UM. Tato deska je vybavena bočním hořákem, který díky trojité korunce dokáže vytvořit obzvlášť intenzivní plamen, právě vhodný pro pánve wok.

Celkem deska disponuje 4 hořáky, které jsou velmi prakticky situovány, právě i s ohledem na vaření s velkými pánvemi či hrnci. Každý hořák je vybaven bezpečnostní termopojistkou a integrovaným elektrickým zapalováním. Varnou desku AEG HG 654421 UM tak snadno zapnete jednou rukou.

Aby varná deska potešila opravdu každého a v každém ohlednu, velmi zdařilý je i její design. Varná deska AEG HG 654421 UM je v nerezovém provedení a je doplněna litinovými podpěrami a ovládat ji lze pomocí knoflíků. Tato varná deska prozáří vaší kuchyni nejen svým designem, ale i výkonem! Tak naleštěte woka a pusťte se do vaření!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang