Parfém rebelky Naomi Campbell

Parfémy, kosmetika a zdraví

V roce 2010 oslaví tato dáma kulatiny. Její život je okořeněn řadou skandálů a pikantních informací z jejího živoa. I letos jsme o ně nebyli díky bulvárnímu tisku ochuzeny. Je modelkou, spisovatelkou, herečkou, zpěvačkou a také propagátorkou své vlastní vůně, o kterou jde v našem článku především. Možná jste již poznali, koho máme na mysli. Tak jen pro pořádek. Naomi Campbell a její parfém Naomi Campbell Exult EDT, 30ml.

Naomi je Britkou, má hnědé oči a její znamení jsou blíženci. Její parfém Naomi Campbell Exult EDT, 30ml, který vám prostřednictvím našeho e-shopu nabízíme, je trochu jiný, než se většinou pro blížence uvádí, ovšem Naomi ho zcela určitě nedělala pro sebe, nýbrž pro všechny její fandy a nejen ty. Po použití parfému Naomi Campbell Exult EDT jako první ucítíte vůni exotického ovoce karambola, růžové papričky a mandarinky. Vzápětí, v srdci parfému, objevíte vůně exotických květů, frézie, magnólie a bíle broskve. Základ tohoto parfému pak tvoří tonkové boby, santalové dřevo, vetiver, pižmo, vanilka a jasmín.

Nechte se zlákat rebelskou vůní topmodelky Naomi Campbell. Vybrat si v naší nabdce můžete i další parfémy, třeba něco pro vašeho miláčka, aby nepřišel zkrátka : )

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang