Italský luxus a elegance – parfémy Gucci

Parfémy, kosmetika a zdraví

Pánové, přemýšlíte co svým milovaným polovičkám k Ježíškovi? A vy dámy, chcete zažít luxus italské módní značky i tady v Praze? Odpověďí je jediné slovo – Gucci. Gucci je další ze slavných italských značek představujících luxus a eleganci a v našem obchodě si od totoho jména můžete dopřát hned několik luxusních parfémů.

Prodejem parfémů se zabýváme už nějaký ten pátek a tak víme, po čem ženy touží. Po luxusu : ) Značka Gucci jim ho dodá vrchovatě! Tato značka byla světu představena již v roce 1921 a svém jméno si zpočátku budovala díky velmi kvalitnímu zpracování kůže. Co od Gucciho nejspíše budete znát, jsou světoznámé “bambusové kabelky” či semišové mokasíny. Není divu, že dnes jsou obchody vedené pod touto značkou po celém světě a že milovníky této značky jsou i holywoodské hvězdy. A byť jedny z Gucciho jeansů mají hodnotu hodnou zápisu do Guinnessovy knihy rekordů, jeho parfémy si můžete dovlit i vy. A z luxusu této značky nedostanete o nic méně.

Nabídka Gucci parfémů zahrnuje jak parfémované vody, tak i vody toaletní. Obě skupiny těchto výrobků jsou určeny výhradně pro dámskou část populace, která si jejich vonné složky a jejich kombinace určitě zamiluje.

Do kategorie parfémových vod patří parfém Gucci Gucci By Gucci, jehož balení samotné je dobrou známkou elegance. A luxus se skrývá i uvnitř tohoto flakonu. Hlavu parfému tvoří hruška, heřmánek, zvláštní tropické ovoce guave a kouřový podtón. Srdce je pak záležitostí pro květ gardénie Tiaré, konvalinku a květy pomerančovníku. Základ tohoto parfému tvoří pižmo, silice z lištů pačuli pěstovaných na Sumatře či v Jižní Americe a medový nádech. Patří sem ale také Gucci Eau de Parfum II v růžové barvě. Jeho hlavu tvoří mandarinka, hořký pomeranč a černý rybíz. Srdce tohoto parfému tvoří fialka a ostružina a v základu se dovoníte jasmínu, heliotropu, což je nízká rostlina jmenující se Otočník peruánský a také cedrového dřeva.

Do kategorie toaletních vod patří Gucci Envy Me 2. Tato sto mililitrová toaletní voda má složení pro hlavu pomeranč, fialka a listy magnólie. Srdce tvoří růže a heliotrop a v základu naleznete pačuli, vanilku a santálové dřevo, které pochází ze stromů pěstujících se v Indii a Austrálii. V Indii je dokonce tento strom až na výjimky zakázáno kácet. Gucci Gucci by Gucci je pak jméno druhé toaletní vody, kterou si u nás můžete zakoupit. Hlava této toaletní vody má složení hrušky, heřmánku, guave spolu s kouřovým podtónem. Srdce tvoří vůně z květů tiaré, konvalinky a květů pomerančovníku. Základ pak tvoří pižmo, pačuli a medový nádech.

Nechte se okouzlit italskými vůněmi a luxusem, jedinečnostmi pro značku Gucci.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang