Parfémy Hugo-Boss – německá preciznost mezi parfémy

Parfémy, kosmetika a zdraví

Itálie a Francie jsou centry módy, elegance, luxusu a také světoznámých parfémů. Ovšem kdo by neznal značku Hugo-Boss. A skutečně, toto jméno nepochází ani ze slunné Itálie, ani z vínem provoněné Francie.

I Německo umí do světa módy a vůní mluvit jasně a srozumitelně a Hugo-Boss je toho jasným příkladem. Proto vám dnes s potěšením představíme několik dámských a pánských parfémů této značky.

Hugo Boss založil později slavnou značku v Metzingenu v Německu v roce 1923. Už v roce 1930 se však firma dostala do bankrotu, kterému během druhé světové války zabránila snad jen výroba uniforem pro vojáky a důstojníky Wehrmachtu a další zástupce státní složky včetně SS.

Teprve v roce 1953 se firma staví na nohy díky navrhování pánských kolekcí. S první vůní přišel Hugo Boss až po 61 letech od založení značky, tedy v roce 1984. Ta později způsobí doslova mánii a stane se nejprodávanějším parfémem na celém světě. Od té doby se značka Hugo-Boss těší obrovské popularitě a její parfémy jsou doslova bestsellery. Několik z těchto parfémů si můžete za senzační ceny zakoupit i u nás.

Dámská toaletní voda Hugo Boss Hugo Woman. Tato edice vyjadřující nezkrotnou chuť do života a nabízí složení hlava – zelené jablko, květy papáje, skořice, mech a vodní rostliny. Netradiční složení hlavy doplňuje i srdce této toaletní vody se složením jasním, bílá lilie, florenstký kostaec a ovocné akordy.

Základ tvoří květ vanilky a satntalové dřevo pocházející z Indie, kde je tato dřevina poměrně přísně chráněná. Hugo Boss Deep Red patří do skupiny parfémových dámských vod určených pro ženy, které si pohrávají s pravidly svádění.

Jeho složení je hlava – hruška, černý rybíz, klementinka, což je asi nejdražší odrůda mandarinky a červený pomeranč. Srdce tvoří prostor pro frézii z čeledi kosatcovitých, pittosporu z čeledi hvězdnicovitých, květ zázvoru a semena ibišku. Základ pak tvoří kalifornský cedr, vanilka a mošusové noty.

I pánové si se značkou Hugo-Boss mohou přijít na své. Toaletní voda Hugo Boss Boss Pure jim přinese pocit chladivých mořských vln. A to díky hlavě z fíků a citrusů, srdci z lilií a hyacintů a základu ze dřeva massoia pocházejícího z Nové Guinei.

Tato vůně je pro muže, jenž se nikdy nespokojí s průměrem. Mezi nejznámější vůně od Hugo Bosse je pánská toaletní voda Hugo Boss No.6. Tato vůně vyzařuje sebevědomí a zdůrazňuje smyslně emocionální stránku mužského charakteru.

Její hlavu tvoří citrusové plody, dráždivě jablko, sladká skořice a bergamot, což je nepoživatelný druh ovoce pocházející z jižní části italské Kalábrie. Srdce je pak doménou pro geranium (u nás tento název znám jako kakost), hřebíček a mechové tóny.

Základ této toaletní vody tvoří cedr, santalové dřevo, vetiver (travina rostoucí v jižních oblastech na Haiti, v Indii či ostrově Réunion) a olivové dřevo.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang