Parfémy nyní nově zařazujeme

Parfémy, kosmetika a zdraví

Protože nás povětrnostní situace v městské hromadné dopravě (obzvláště v letních měsících) naprosto rozlítila :-), rozhodli jsme se do našeho sortimentu zavést originální parfémy dovážené z autorizovaných distributorů v DE a FR. Nejedná se tedy o parfémy kupované v Dubaji, které mají slabší aroma a tedy odlišné složení od parfémů určených pro Evropský trh. Neváhejte a využijte našich zaváděcích cen vybraných parfémů!

Do našeho sortimentu jsme se nyní rozhodli zařadit celou škálu různých parfémů za neuvěřitelné ceny. Vybrat si budete moct ze značkových pánských i dámských parfémů, které budou připraveny na našem skladě ihned k osobnímu odběru. Každý si jistě vybere svoji oblíbenou vůni z celosvětových značek jako jsou Bvlgari, DKNY, Dolce-Gabbana, Giorgio-Armani, CHanel, Christian-Dior, Jean-Paul-Gaultier, Lacoste, Thierry-Mugler, Versace a mnoho dalších.

Současné portfolio parfémů zahrnuje ty nejprodávanější parfémy, které většina z nás používá. Naší akční nabídků parfémů budeme stále rozšiřovat a můžete se těšit i na žhavé novinky, které se do kamenných parfumérií dostávají s několikatýdenním zpožděním.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang