Parní ďábel

Spotřebiče

Už jste něco zaslechli o parním čističi od značky Kärcher, ale ještě nevíte co všechno dokáže a jestli ho vůbec doma využijete? Máteli rádi čistotu, určitě neváhejte a tento parní čistič si pořiďte.

Pomocník, který vám zajistí čistotu všude kolem vás. Cokoli co se vám bude zdát mastné a špinavé, tak na to je parní čistič Kärcher SC 2.500 C úplný ďábel. Tento kvalitní parní čistič má spoustu vylepšení pro pohodlnou, kvalitní a rychlou práci. Špínu co budete drhnout kartáčkem odstraníte tímto čističem za pár vteřin.

Parní čistič Kärcher SC 2.500 C nahřívá vodu v kvalitním tanku, který nepodléhá korozi. Přístroj má dvě nádoby, v jedné probíhá nahřívání vody a do té druhé nádoby nalijete vodu dle potřeby. Nemusíte tak během práce přerušovat úklid a naplňovat nádobu.

Při nedostatku vody v první nádrži si přístroj vodu z druhé nádobky přečerpá sám, odpadá tak lítání do koupelny a následné načerpávání vody.

Čištění jde snadno a hlavně rychle, ať už budete chtít použít parní vysavač na podlahy, nebo na čištění dlaždiček v koupelně či kuchyni, skvěle zvládá zapečenou mastnotu v pečících troubách a dále s parním čističem Kärcher SC 2.500 C můžete umývat okna, čistit kuchyňské baterie nebo i nerezovou digestoř. Využití najde opravdu všude ve vaší domácnosti.

V balení parního čističe Kärcher SC 2.500 C naleznete: parní hadici s pistolí, tryska na bodový paprsek, ruční hubici, kulatý kartáček, froté potah pro ruční hubici, odvápňovací tyčinky, froté hadřík na podlahu a podlahovou hubici. Vše co budete potřebovat k úklidu je už v balení.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang