Pár, kterému to klape

Spotřebiče

Kdo by nemiloval párek v rohlíku. Jako děti jsme ho měli vždycky za odměnu, jako dospělí si rádi zavzopmínáme na dětská léta a mnohdy tím vyřešíme rychlou večeři anebo zaženeme hlad na výletě. Ať už s kečupem nebo hořčicí, klasický párek v rohlíku či modernější hot dog třeba ještě s oblohou, vždy při jídle člověk mlaská blahem.

Co je ale opravdu velké zklamání, když se těšíte na párek v rohlíku? Když se vám donese párek na talířku s rozteklou hořčicí a rohlík se choulí kdesi vedle. Tihle dva jsou prostě pár a není radno je rozdělovat. Opravdu perfktní párek v rohlíku si můžete doma udělat za pomocí párkovače Sencor SHM 4220.

Párky si v páře zachovají svou chuť a do nádoby se vejde až 16 kusů. Kladné body samozřejmě dostávají 2 nástavce na nahřívání rohlíků. Teprve s nimi se párek v rohlíku dostává v žebříčku nejoblíbenějších jídel na první místo.

TIP: V případě, kdy i člověk hledá druhou polovičku, s kterou mu to bude klapat, mu mohou pomoc citáty o lásce.

Koupí párkovače Sencor SHM 4220 nejste ale samozřejmě odsouzeni k přípravě párků v rohlíku do konce života. Párkovač můžete velmi jednoduše použít pro přípravu zeleniny v páře.

Pokud byste rádi aspoň na den vynechali masité pokrmy, stači si jednoduše připravit brokolici, chřest, či kukuřici v páře! Součástí je nástavec na vaření vajec, určen pro 1-5 kusů.

Pokud nevíte, čím překvapit hosty na plánovaném večírku, věřte, že každý se rád na chvíli vrátí do dětských let a vrhne se na párky v rohlíku!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang