Pásové brusky top

Dílna, stavba a zahrada

Výrobci značek Black-Decker, BOSCH, ETA, Narex, Ryobi či Skil samozřejmě vyrábí také pásové brusky, které se vám budou hodit, zejména pokud potřebujete brousit plošně. Tuto práci za vás dokonale udělá pásová bruska. Tyto brusky skvěle brousí téměř všechny velké plochy velice účinně a přesně. Pásové brusky jsou ergonomicky tvarovány pro dokonalé uchopení, což zajišťuje naprosto přesnou práci. Brusky za sebou navíc nezanechávají téměř žádné stopy. Není to úžasné?

Jaké pásové brusky nabízíme a jak fungují?

Tyto moderní přístroje umožňují nastavit množství ubíraného materiálu a zanechávají za sebou opravdu minimální stopy. Brusný papír, pomocí kterého brousíte, se upíná velice snadno. Na některých bruskách je možno ručně nastavit vodící válečky. Pásové brusky vybrousí velké plochy účinně a přesně. Velice si s nimi ulehčíte manuální práci. Pásové brusky umí perfektně srovnat všechny plochy z jakýchkoli materiálů. Při práci vidíte na podklad zcela dokonale díky vylepšené filtraci a odsávání přebytečného materiálu.

Jaké funkce mohou pásové brusky mít?

Stejně jako všechny ostatní novodobé brusky, i pásové brusky, jsou odlehčené a při práci s nimi se tedy tolik nenadřete. Samozřejmostí jsou vylepšené bezpečnostní systémy, díky kterým se při práci nemusíte obávat o své zdraví. Díky manuálnímu nastavení vodících válečků je chod pásu velmi přesný. Pásové brusky mohou pracovat také stacionárně a to upevněním pomocí svorky. Jako zvláštní příslušenství může být dodáván také podstavec. Pásové brusky jsou většinou opět vhodné i pro leváky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang