Pečení i v malém bytě

Spotřebiče

Zbožňujete vařená a pečená jídla, ale bydlíte ve stísněných prostorách a nemáte proto v kuchyňské lince místo pro vestavnou troubu? Máme řešení!

Pokud si chcete vařit i péct jídla s využitím pouze malého prostoru, pořiďte si pečící troubu ECG ET 3324 black. Je přibližně třetinové velikosti oproti standardní vestavné pečící troubě ale dokáže připravit stejná jídla, často i lépe. Už jen pro začátek, její příkon je skvělých 3000 W! Teplotu v troubě můžete eliminovat dle libosti v rozmezí od 100 do 230 °C, přesně tak, aby vaše pokrmy byly přesně podle vašich představ.

Pečící trouba ECG ET 3324 black dokáže mnohem víc než jen, jak název napovídá, péct. Nejenže si v něm upečete cokoliv, na co máte chuť, s využitím grilovací jehly si můžete například ugrilovat výborné kuře. Výjimečností mezi podobnými pečícími troubami jsou ale především 2 litinové plotny, které vám umožní jídlo nejen upéct, ale i uvařit. Využít můžete dokonce 4 různá nastavení trouby. Trouba je v nerezovém provedení a v elegantní černé barvě, která se hodí do všech kuchyní. Součástí příslušenství je i plech na pečení, rošt, grilovací jehla a držák na vytahování plechu.

Pečící trouba ECG ET 3324 black vám umožní připravit si jakýkoliv oblíbený pokrm. Ať už máte chuť na grilované maso, pečené brambory nebo polévku, tato trouba si se vším poradí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang