Hlídejte si svoje zdraví

Spotřebiče

Pravidelně sledovat tlak by měl každý, kdo trpí hypetenzí. Není třeba čekat na prohlídku u lékaře. Lze to kontrolovat i z pohodlí domova.

Paptří někdo mezi ty, jenž mají ve zdravotní dokumentaci zaznamenanou diagnózu I10, čili arteriální hypertenzi? I přesto, že se na vysoký krevní tlak léčí už celé měsíce,  anebo mu ho diagnostikovali před nedávnou dobou, podceňovat by toto onemocnění určitě neměl. T

V zájmu vlastního zdraví by se měl kadý pravidelně sledovat a nečekat na kontrolu tlaku jen u svého lékaře.

Prevencí tohoto onemocnění není jen to, přizpůsobit svůj život svému zdravotní stavu, ale také se častěji kontrolovat.

K tomu v dnešní době slouží tlakoměry, které si lze dnes pořídit i domů. A jelikož skupina pacientů s diagnostikovanou hypertenzí se neustále rozrůstá, úměrně tomu přibývají na trhu novinky na měření krevního tlaku. Doporučuje se si pořídit digitální tlakoměr BEURER BM49.

Tento tlakoměr umožňuje hlasový výstup v češtině, ukládání hodnot do paměti, či detekci arytmie. Jeho používání je velice snadné. Bude spolehlivým zdrojem informací ohledně krevního tlaku.

Navíc obsahuje celou řadu užitečných aplikací – automatické měření, průměr všech uložených naměřených hodnot v uživatelské paměti. Všechny uložené hodnoty, průměrné denní za posledních 7 dní, průměrné večerní za posledních 7 dní, snadné použití.

Disponuje také podsvíceným tlačítkem a velkým, modře podsvíceným a snadno čitelným LCD displejem.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang