Hlídejte si svoje zdraví

Novinky

Patříte mezi ty jenž mají ve zdravotní dokumentaci zaznamenanou diagnózu I10, čili arteriální hypertenzi? I přesto, že se na vysoký krevní tlak léčíte už celé měsíce,  anebo vám ho diagnostikovali před nedávnou dobou, podceňovat byste toto onemocnění určitě neměli. Takže v zájmu vlastního zdraví byste se měli pravidelně sledovat a nečekat na kontrolu tlaku jen tehdy, když jste u svého lékaře.

Prevencí tohoto onemocnění není jen to, přizpůsobit svůj život svému zdravotní stavu, ale také se častěji kontrolovat. K tomu v dnešní době slouží tlakoměry, které si můžeme dnes pořídit i domů. A jelikož skupina pacientů s diagnostikovanou hypertenzí se neustále rozrůstá, úměrně tomu přibývají na trhu novinky na měření krevního tlaku. Doporučujeme si pořídit digitální tlakoměr BEURER BM49.

Tento tlakoměr umožňuje hlasový výstup v češtině, ukládání hodnot do paměti, či detekci arytmie. Jeho používání je velice snadné. Bude pro vás spolehlivým zdrojem informací ohledně vašeho krevního tlaku. Navíc obsahuje celou řadu užitečných aplikací – automatické měření, průměr všech uložených naměřených hodnot v uživatelské paměti: všechny uložené hodnoty, průměrné denní za posledních 7 dní, průměrné večerní za posledních 7 dní, snadné použití. Disponuje také podsvíceným tlačítkem a velkým, modře podsvíceným a snadno čitelným LCD displejem.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang