Pěkně ostrá nabídka

Domácnost a nábytek

V kuchyni Vás nemůže potkat nic horšího než je tupý nůž. V takovém případě jde nejen o život, ale hlavně o nervy. Nekonečné pižlání a krájení-nekrájení je skutečně pro zlost. Takže je nejvyšší čas se poohlédnout po nějakém tom pěkně ostrém kousku a začněte vařit pěkně zostra!

V obchodech na Vás číhá spousta nožů jejichž ceny se pohybují i do stokoruny, asi si řeknete, že zrovna nějaký ten značkový nůž mít v kuchyni nemusíte, to máte sice pravdu, ale s takovým nožem se záhy přesvědčíte, že pěkně nabroušený nůž je k nezaplacení.

V naší nabídce proto naleznete široké zastoupení těch nejkvalitnějších značek a to Fiskars a Victorinox. Jako skvělý dárek, pro Vaši manželku nebo syna, který se chystá být kuchařem může být například Kuchyňská sada 3 ks dřevo, Victorinox. Jedná se o 3 nože s různou délkou čepelí a dřevěnou rukojetí. Délka nožů 12 cm, 19 cm a 22 cm najde uplatnění pro krájení téměř  všech potravin, které bude potřeba rozkrojit, nakrojit, ukrojit. Tahle silná trojka se Vám jen tak neotupí a bude s Vámi po celou dobu Vaší kuchyňské “kariéry”.

Dalším zajímavým modelem by pro Vás mohl být nůž Fiskars Santuko 17 cm. Santuko lze přeložit jako “tři ctnosti”, v případě nože jako “tři možnosti použití”, kterými jsou plátkování, krájení na kostky a sekání nadrobno. Tento, původem japonský, nůž Vás ohromí svým perfektním ostřím, zbroušeného pouze z jedné strany. Příjemné držadlo a možnost mýt v myčce z něj navíc dělá velmi pohodlného pomocníka!

Je na Vás jak moc chcete, aby se situace ve Vaší kuchyni přiostřila…

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang