PERFEKTNÍ OBRAZ DVD přehrávač LG DVS450H

TV, foto, audio-video

Toužíte po dokonalém obraze? Chtěli byste mít obraz jako v kině? Hledáte vhodný doplněk do své repro soustavy? Nechcete nic obyčejného? Originál je krása a jednoduchost dotažená do detailu je nutnost. LG DVS450H je to pravé pro vás. Je více než šikovný. Nezklame. LG jej vytvořil ve spolupráci s firmou DivX. Ta udělila tomuto přehrávači certifikát DivX. Spolupráce se podařila a na světě je přehrávač s dokonalým obrazem.

Nový, přitažlivý design je funkční a velmi praktický. Máte přeplněný stolek na audio a DVD přehrávač se tam už nevejde? Nevadí na zdi je přece místa dost. Třeba nad televizí? Nebo úplně jinde….třeba u křesla. Můžete ho opřít jako fotorámeček na stůl. Horizontálně i vertikálně. To je jen na vás. Ležet může také. Je velmi variabilní a přesto velmi šikovný.

DVD přehrávač LG DVS450H přehrává velké množství formátů a platforem. Oceníte určitě také možnost připojení externího HDD. Další skvělou vlastností je USB Plus (DivX, MP3, JPEG). A jelikož jsme Češi tak tento DVD přehrávač LG podporuje české a slovenské titulky.

Žádný jiný není tak originální. Lesklé černé čelo. Odkryté DVD je velmi přitažlivou záležitostí. Je to jako odkrýt velké tajemství. Žádné vystouplé knoflíky, vše je jen dotykové. Samozřejmě je tu i displey, který vás informuje o průběhu přehrávání.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang