PĚSTOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY Grow it…

Dílna, stavba a zahrada

Grow it easy! Pěstuj snadno! Už jste vzdali snahu cokoli vypěstovat? Uschne vám i kaktus? Zdá se vám tento koníček moc náročný? Nic není nemožné a tak i pěstování se dá naučit a zlehka trénovat. Řada Grow it je pro naprosté začátečníky. Kdokoli si může vypěstovat rostlinu. Gadgets  navrhl tuto řadu bez jakýchkoli vedlejších vtipů. Zkrátka, chceteli si vypěstovat svou a jen svou rostlinku Gadgets – Grow it je tu pro vás.

WOW! Just Grow it! Vypěstovat si rostlinku nikdy nebylo tak snadné. Všechno co potřebuje najdete v krabičce. Postup je jednoduchý. V krabičce najdete květináč z kokosového vlákna, do něho vložíte výživu, zalejete vodou, ona nabobtná a tam vložíte semínko.

Takto připravenou sazeničku pak zasadíte do květináče s hlínou a nebo rovnou někam na zahradu. Ideální doba setí je březen – duben. V krabiččce najdete tři druhy semínek od vybrané rostlinky.  V naší nabídce najdete např. Grow it slunečnice, Grow it kaktus, Grow it mucholapka a Grow it levandule. Každá krabička obsahuje 5 květináčku a 5 výživových koleček. Teď už záleží na vás, které rostlince dáte přednost. Můžete začít. Vyroste, vykvete a vás to zahřeje. To vy ji dáte život!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang