Pití s sebou: nádoby na nápoje Gio Style

Sport a outdoor

Léto s sebou přináší výlety, dovolené, odpočinek u vody, ale zároveň také teplé a suché klima. Pitný režim je tedy více než kdy jindy důležitý. PET lahve s nápoji však obsahují pouze omezené množství vaší oblíbené tekutiny a obzvláště na delší výlety či pobyty na vzduchu, třeba s celou rodinou, je žádoucí mít po ruce tekutin podstatně více. Ideálním řešením, než zkoupit polovinu regálů s nápoji v obchodě, je větší nádoba, která pojme několikanásobně více tekutin. Těmito proporcemi disponují campingové nádoby na nápoje ve tvaru soudků, které na náš trh dodává forma Gio Style. V naší nabídce si můžete vybrat čtyři různě velké varianty takovýchto “soudků” na nápoje.

Kvalitní plastové campingové nádoby na nápoje si zamilujete okamžítě po prvním použití. Použít je můžete jak pro studené, teplé, tak i právě vařící se nápoje, takže v parnu se z nich můžete dle libosti osvěžovat studenou limonádu a kdyby se náhodou trochu ochladilo, dobře vám poslouží i k přípravě čaje. A proč se těmto nádobám říká právě soudky? Protože to skutečně soudky jsou. Nejen, že tak vypadají, ale tak se i chovají. Nápoje si pohodlně načepujete z ventilu umístěného naspodní části nádoby. A ať už tedy bude teplo nebo zima, nápoje si ve vašem soudku zachovají po dlouhou dobu takřka konstatní teplotu díky například kvalitní pěnové izolaci.

Z naší nabídky si můžete vybrat tři zákaldní varianty soudků odstupňovaných dle objemu jednotlivých nádob. Tou nejmenší variantou je Soudek Gio Style OLÉ 3 l, který pojme 3 litry tekutin. Soudek Gio Style OLÉ 6 l pojme až 6 litrů tekutin a navíc disponuje sklopným podstavcem pro pohodlnější čepování nápojů. Nejobjemnější variantou je Soudek Gio Style OLÉ 10 l, který pojme celých 10 litrů tekutin  a kromě sklopného podstavce diponue také odvzdušňovacím ventilem a velmi praktickým vrchním víkem, které je uzpůsobeno k odložení až pěti pohárků.

V terénním prostředí se vám ovšem nejspíš nebude chtít nosit s těmito skromnými, leč přeci jen prostornými soudky. Tak pokud patříte právě mezi takové turisty, kteří potřebují místem spíše šetřit,  pak právě pro vás je určena Polní láhev Gio Style OLÉ 1 l o objemu jednoho litru. Láhev je vybavena pevným popruhem.

Teplé či studené nápoje mají odteď svůj nový domov. A vy si ho můžete vzít kamkoliv s sebou. Jmenuje se campingová láhev, tedy pardon, Soudek Gio Style.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang