Pohodlé a účinné žehlení

Spotřebiče

Pokud chcete při žehlení dosáhnout dokonalých výsledků, ale zároveň žehlit pohodlně a bez velké námahy, pak jsou napařovací žehličky řady TexStyle určeny právě pro Vás. Jejich předností je sofistikovaná technologie a inovativní design s ergonomicky tvarovanou rukojetí.

S žehličkou Braun SI 510 (6261) TexStyle budete jistě nadmíru spokojeni. Tato žehlička se chlubí nadstandartním výkonem 2000 W, přičemž páru zajišťuje ze dvou aktivních zón. Díky silnému parnímu výkonu můžete žehlit “dlouhými tahy” s perfektními výsledky. Navíc intenzitu páry si můžete snadno nastavit, což skvěle pomáhá vyžehlit prakticky každé oblečení.

Žehlička Braun SI 510 (6261) TexStyle má také tlačítko “Extra Steam”, díky kterému můžete zvýšit parní ráz až na 95 g páry/min. Tato funkce se může hodit hlavně k vertikálnímu žehlení, což je ideální pro záclony a podobně.  Žehlička má taky Anti drip systém proti odkapávání a odvápňovací Anticalc systém. Navíc se v roce 2011 stala vítězem dtestu, kde porazila dalších dvacet soupeřících žehliček. Pokud tedy chcete kvalitní žehličku, pohodlné a přesto precizní vyžehlení Vašeho prádla, pak je tato žehlička skvělou volbou.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang