Pojďte se již teď vybavit na Vaši dovolenou. Stanem Coleman CELSIUS COMPACT

Sport a outdoor

Možná si říkáte, že na koupi stanů, spacáků a jiného outdoorového vybavení je ještě brzy. Ale právě se stanem, který Vám představíme dnes, můžete vyrazit do přírody již zanedlouho! Pokud ho ještě doplníte nějakým pěkně teplým spacákem…No, už aby jste se pomalu začali balit!

Mnozí z Vás si jistě spojí značku Coleman s populárním stanem Coleman Nevada. Již o něm, se říkalo, že už na něm není co zlepšit. Teď můžeme s jistotou řící, že se přeci jen ještě něco zlepšit dá. Důkazem je model Coleman CELSIUS COMPACT! A v čem, že je tak báječný a tolik vychvalovaný?

Coleman CELSIUS COMPACT je totiž neobyčejně univerzální stan, který využijete téměř při veškerých outdoorových aktivitách. Je vhodný pro pěší turisty, na kolo, na vodu. Budete se v něm cítit pohodlně v kempu a bezpečně v horách! A jaké že má ty vychytávky navíc? Jistě se mezi ně dá řadit účinný větrací systém, který je ovladatelný zevnitř stanu. Tento model je určen pro 2 osoby. Aby jste měli maximální pohodlí a byli co nejlépe ochráněni před vnějšími vlivy je stan vybaven systémem WeathertecTM+. Klíčovými prvky tohoto systému je polyuretanový zátěr tropika, dále přelepené švy a nenasákavé nitě. Podlážka a její rohy jsou svařované, aby nedošlo k průniku vody dovnitř stanu. Tyčky Durawrap jsou vybaveny polyesterovou folií pro jejich vyšší pevnost a odolnost.

Vaše bezpečnost je navíc zpečetěna systémem Fire Retardant. Váš stan má samohasivou úpravu, která potlačí hoření tkaniny po odstranění zdroje plamene. Můžete si tak s větším klidem, uvařit něco na zahřátí třeba v předsíňce.

Pokud jste již párkrát nějaký stan stavěli, můžete mít různé zkušenosti s náročností stavby stanu. Model CELSIUS COMPACT Vám zaručí, že postavit stan je hračka a Vy tak můžete bydlet než napočítáte do tří. Ale ne hodin! Tyče a příslušné tunýlky na tropiku jsou označeny stejnými barvami, takže na první pohled je jasné, kam která tyčka patří. Tunýlky jsou nepřerušené, nemáte tak problém tyčku zasunout na první pokus. A pro perfektní vypnutí stanu máte navíc ještě k dispozci stahovací popruhy. Tyto všechny vychytané prvky, můžeme nazvat jako Easy Set Up System.

Pokud máte v úmyslu právě s tímto modelem trávit například v kempu pár dní, budete mít radost ze systému Area Management! Stan se totiž pro Vás stane pohodlným i při dlouhodobějším obývání. Uvnitř je stan totiž vybaven různými odkládacími kapsičkami, kapsami a organizéry. Nechybí ani háček u stropu pro uchycení světla. A pokud opravdu neumíte žít bez elektřiny, chytré připojení stanu v podobě speciálních průchodů Vám umožní komfortní propojení se světem.

Všechny stany řady Coleman Exponent, kam se řadí i model Coleman CELSIUS COMPACT jsou vybaveny unikátním ventilačním systémem Airflo nebo Variflo. Díky těmto systémům lze snížit míru kondenzace vlhkosti vzduchu ve stanu. To, že je tetno model skutečně univerzální dokazuje i jeho váha, která je 3,1 kg. Tento výrobek byl doporučen na základě praktického testu i Českým klubem cestovatelů. Tak jen řekněte, jestli tyto uvedené paramtery, skutečně nedělají z tohoto stanu nepřekonatelný model ve své kategorii!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang