Pojízdný domov pro vaše věci – střešní boxy a nosiče na auto

Auto-moto

Nejen v zimním období si na své automobily montujeme “domovy” pro celou řadu věcí, které potřebujeme převést třeba na zimní dovolenou na hory. Kufr není černá díra, do které se vejde cokoliv.

Šikovné střešní boxy či nosiče nejrůznějších druhů a pro nejrůznější potřeby dokáží ušetřit mnoho místa a času a právě takové vám dnes chceme nabídnout. Stručného průvodce světem střešních boxů a nosičů na auto si přečtěte v dnešním článku.

Chcete-li si, ať už kamkoliv, vzít sebou celou řadu věcí a kufr vašeho automobilu máte již plný, nejšikovnějším řešením je pořídit si střešní box. Jejich nabídka je bohatá a vybírat můžete nejen dle funkčnosti, ale také dle vzhledu; barvy, tvaru či způsobu otevírání. Než si takový střešní box skutečně pořídíte, možná vás napadne několik otázek.

Hodí se střešní box i na moje auto? Dokáži box vlastníma rukama připevnit? Jak se to se zabezpečením boxu proti případným zlodějům? Podle čeho si vlastně takový box vybrat?

Na tyto otázky existují jednoduché odpovědi. Tak předně, střešní boxy se hodí na jakékoliv vozidlo. Jedinou podmínkou je mít k dispozici střešní nosič či příčníky, na které autobox přichytíte. Připevnění samotného boxu je pak hračka.

Některé boxy dokonce mají systémy rychlého připevnění, které takřka veškerou práci udělají za vás. V případě autoboxů bez tohoto systému je jen potřeba, u některých autoboxů, do auta vyvrtat díry dle příslušných roztečí.

Hotový box, obzvláště je-li naplněný vašimi věcmi, by mohl být lákadlem pro zloděje, nicméně většina boxů je plně uzamykatelných a uzamknout se dají i některé nosníky boxů. Nemusíte se pak bát, že nenechavý zloděj ukradne celý box i s nosníkem.

Takže není proč váhat! Vybírejte boxy tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Vždyť některé mají až 500 litrů vnitřního prostoru a do nich se už vejde skutečně hodně.

Střešní boxy nabízíme od oblíbené značky Thule, která nabízí i levnější varianty označené Jetbag. Prohlédněte si však i další modely značek Mont-Blanc či JBD.

Potřebujete-li pravidelně převážet pouze určitou věc jako lyže, jízdní kola či potřeby pro vodní sporty, namísto střešního boxu byste mohli upotřebit specializované nosiče. Vybrat si můžete z opravdu velké nabídky nosičů:

V případě nosičů na kola máte několik možností. Můžete zvolit nosič na střechu, nosič kol na tažné zařízení či na zadní dveře. V případě dostatečného prostoru můžete zvolit také nosič kol uvnitř automobilu. Podrobný popis těchto nosičů s naší kompletní nabídkou jsme pro vás sepsali v samostatném článku.

Obzvláště v zimním období byste mohli ocenit nosiče vhodné pro přepravu lyží. Lyže lze samozřejmě umístit také do střešního boxu, nicméně chcete-li převážet jen lyže, s nosičem můžete ušetřit tisíce korun.

A nemusíte se bát, že byste nepřepravili lyže pro celou rodinu. V nabídce nosičů lyží značky Thule jsou také modely pro přepravu čtyř nebo dokonce šesti párů lyží. Samozeřejmě v nabídce máme i nosiče vhodné pro umístění až 4 snowboardů. Třeba model Thule 739 Xtender. Projděte si naší nabídku a vyberte model šitý přímo na vaši míru.

S předstihem myslet na letní dovolenou také není úplně od věci. Máte-li rádi vodní sporty, tedy jezdíte-li “na vodu”, určitě bychom vás mohli oslovit naší nabídkou nosičů pro vodní sporty. Samozřejmě si lze veškeré vybavení půjčit v půjčovně a nechat si ho dovést až na místo výjezdu, nicméně jedzíte-li každoročne, mít vlastní výbavu se určitě vyplatí a to nejen finančně.

A než se tahat s kajakej či raftem ve vlaku, to ho radeji připevnit na nosič od nás. V naší nabídce si můžete vybrat nosiče na kánoe či jeden až dva kajaky a také speciální nosiče surfboardů.

V naší nabídce střešních boxů a nosičů se snadno zorientujete a vyberete výrobek přesně dle vašich potřeb. Neváhejte využít našich skladových zásob jako jedni z prvních a vyberte si z naší široké nabídky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang