Pomocníci na zahradu

Dílna, stavba a zahrada

Ať už jezdíte na chalupu pouze na víkend nebo žijete v domku se zahradou trvale a ať už za zahradními pracemi dojíždíte dobrovolně nebo je berete jako nutnou povinnost, v obou případech jistě oceníte pomocnou ruku. Když ale není v dosahu ta živá, musíte se spolehnout na pomocníky plastové!

A přesně pár takových vám dnes představíme. Tak třeba takové kolečko. Pokud už s ním mustíte jezdit sami, tak si dopřejte ten nejvyšší komfort. Přesně ten totiž nabízí zahradní kolečko G21 Maxi 150. Ačkoli je jeho korba robustní a vyrobena z odolného kvalitního plastu, jeho unikátní konstrukce sníží námahu na minimum.

Konstrukce totiž využívá princip páky a těžiště kolečka je položeno proklatě nízko. K tomu ještě přidejte velka kola s pneumatikami výsledkem je fakt, že zvedáte pouze 15% váhy kolečka. Jeho nosnost je přitom až 150 kg.

Pokud se byste neradi pro každou drobnost vytahovali kolečko z kůlny či garáže, rychlejším pomocníkem, kterého můžete mít zaparkovaného někde po ruce je popolenice Claber Carry Cart Eco Garden.

Tento vozík na zahradní odpad je vyroben z plastu a hliníkových trubek, takže manipulace s ním je opravdu lehká. K montáži nepotřebujete žádné nářadí a lze ho využít pro sběr zahradního odpadu jako je listí, posekaná tráva ale třeba i papír nebo plasty.

A do třetice zahradních pomocníků tu máme ještě kozu na řezání dřeva Hecht 900. Tato šikovná skládací kovová koza na řezání dřeva vám ulehčí práci při řezání a udělá z vás soběstačného a samostatného dřevorubce!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang