Ponorné mixéry top

Spotřebiče

Šikovní a rychlí pomocníci, snadno obsluhovatelní a ještě snadněji udržovatelní. Ano, máme na mysli ponorné mixéry. Ponorný mixér vám usnadní tolik práce, že je hřích ho nemít doma. Vaše pokrmy budou jemnější, snadno stravitelné a budete se těšit na jejich přípravu, která bude trvat pouze několik sekund. Pokud takový ještě ve své kuchyňce nemáte, stačí si jen vybrat z našeho sortimentu. Jistě zde najdete svého oblíbeného výrobce, jímž může být např. Electrolux, ETA, BOSCH, Philips a další.

Co mi ponorné mixéry usnadní?

Ještě nikdy nebyla příprava pokrmu tak rychlá a snadná, jednoduše vložit potřebné potraviny do nádoby a začít mixovat. Pokud máte doma miminko, ponorné mixéry oceníte asi nejvíce, jsou velmi vhodné pro přípravu stravy pro kojence. Stejně tak budou potěšeni senioři, kteří již mají protézu a nemohou konzumovat tvrdé pokrmy. Také sportovci mají ponorné mixéry v oblibě, protože s nimi je například příprava proteinového koktejlu po cvičení velmi snadná a rychlá.

Moderní ponorné mixéry si poradí nejen s měkkými surovinami, ale také s tvrdou zeleninou, ovocem nebo masem. Některé mixéry si můžete pomocí nástěnného držáku zavěsit na zeď a mít je tak stále po ruce.

Jaké funkce ponorné mixéry nabízejí?

Součástí balení jsou často speciální nádoby na mixování, které snižují možnost rozstřiku. Ponorné mixéry jsou dodávány s kabelem, ale spoustu mixérů je možno využívat jen s baterií, což je skvělé na cestách nebo výletech. Některé ponorné mixéry disponují speciálními vakuovými systémy pro uchování svěžesti a jakosti uložených potravin po dlouhou dobu. Standardním příslušenstvím jsou také nástavce na sekání, mixování, či šlehání. Při mixování můžete regulovat otáčky a mít tak svou práci plně pod kontrolou. Pro lepší výsledek jsou některé ponorné mixéry vybaveny ostrými noži z oceli. Uvidíte, že ponorné mixéry přinesou do vaší kuchyně novou radost z vaření.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang