Pořádek na zahradě? Řešením je zahradní domek!

Novinky

Támhle pohozené hrábě, tady zaparkovaná sekačka, v rohu Vám prší na gril a u pískoviště se povaluje dětské náčiní. U kompostu přistavené kolečko a mezi rajčaty se kroutí zahradní hadice a do toho nevíte, kam uschováte Vaše kolo… Určitě bychom společně přišli na další zahradní potřeby, které prostě potřebují mít své místo, a ne se zrovna povalovat tam, kde je upustíme!

Pro údržbu Vaší zahrady je potřeba spousta zahradního  nářadí a různých doplňků, které ne vždy jsou úplně skladné. Pokud k tomu navíc přidáme nějakou tu výbavu pro zahradní párty, jako je třeba gril, zahradní nábytek či bazén, to aby jste měli pořádnou kůlnu! Anebo ještě lépe – zahradní domek!

Kdepak není to žádný snobský luxus, ale praktické řešení pro to, jak si udržet pořádek na Vaší zahradě, či předejít nějakému úrazu (jen si řekněme, kdo z nás ještě nedostal pořádnou ránu hráběmi). Proto i Nakupka.cz přináší nabídku zahradních domků, různých materiálů, velikostí i cen!

Jeden ze zahradních domků, který by se Vám mohl zalíbit, je model Keter 17181164 Apex. Jedná se o plastový zahradní domek, který je možno i uzamknout. Uvnitř naleznete několik poliček a věšáků, takže udržet všechny věci na svém místě, není nic těžkého. Pro optimální klima, je domek vybaven ventilací. Jedná se o středně velký domek, který snadno “pohltí” veškeré zahradní harampádí.

Do kategorie velkých zahradních domků, lze zařadit model Arrow WL 10×12. Ačkoli to tak na první pohled nevypadá, díky povrchové úpravě imitace dřeva, jedná se o klasický plechový montovaný domek. Nemusíte být ani žádní zdatní montéři, postavit si tenhle domek není totiž nic složitého. Celoplošné panely, očíslované a předvrtané díly, které stačí složit opravdu jako skládačku – a domek je na světě! Praktické jsou i zasunovací dveře, kdy lze využít prostor na zahradě do posledního kousku.

A do třetice se podíváme na takový domek – nedomek. Spíše než zahradní domek, totiž připomíná skládací truhlu, kde lze ale otevřít nejen horní víko, ale i přední část, takže k potřebným věcem se dostanete velmi snadno. Naleznete jej pod názvem Keter 17361081 Store It Out ukládací. Na zahradě Vám mnoho místa nezabere, ale pořádek Vám udržet pomůže.

Ale pozor, pokud jste chroničtí nepořádníci, tak Vám možná nepomůže udržet pořádek, ani takový zahradní domek :-)!

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang