Pořádek na zahradě? Řešením je zahradní domek

Dílna, stavba a zahrada

Támhle pohozené hrábě, tady zaparkovaná sekačka, v rohu Vám prší na gril a u pískoviště se povaluje dětské náčiní. U kompostu přistavené kolečko a mezi rajčaty se kroutí zahradní hadice a do toho nevíte, kam uschováte Vaše kolo.

Určitě bychom společně přišli na další zahradní potřeby, které prostě potřebují mít své místo, a ne se zrovna povalovat tam, kde je upustíme.

Pro údržbu Vaší zahrady je potřeba spousta zahradního  nářadí a různých doplňků, které ne vždy jsou úplně skladné. Pokud k tomu navíc přidáme nějakou tu výbavu pro zahradní párty, jako je třeba gril, zahradní nábytek či bazén, to aby jste měli pořádnou kůlnu. Anebo ještě lépe – zahradní domek.

Kdepak není to žádný snobský luxus, ale praktické řešení pro to, jak si udržet pořádek na Vaší zahradě, či předejít nějakému úrazu (jen si řekněme, kdo z nás ještě nedostal pořádnou ránu hráběmi). Proto i Nakupka.cz přináší nabídku zahradních domků, různých materiálů, velikostí i cen.

Jeden ze zahradních domků, který by se Vám mohl zalíbit, je model Keter 17181164 Apex. Jedná se o plastový zahradní domek, který je možno i uzamknout. Uvnitř naleznete několik poliček a věšáků, takže udržet všechny věci na svém místě, není nic těžkého. Pro optimální klima, je domek vybaven ventilací. Jedná se o středně velký domek, který snadno “pohltí” veškeré zahradní harampádí.

Do kategorie velkých zahradních domků, lze zařadit model Arrow WL 10×12. Ačkoli to tak na první pohled nevypadá, díky povrchové úpravě imitace dřeva, jedná se o klasický plechový montovaný domek.

Nemusíte být ani žádní zdatní montéři, postavit si tenhle domek není totiž nic složitého. Celoplošné panely, očíslované a předvrtané díly, které stačí složit opravdu jako skládačku – a domek je na světě! Praktické jsou i zasunovací dveře, kdy lze využít prostor na zahradě do posledního kousku.

A do třetice se podíváme na takový domek – nedomek. Spíše než zahradní domek, totiž připomíná skládací truhlu, kde lze ale otevřít nejen horní víko, ale i přední část, takže k potřebným věcem se dostanete velmi snadno. Naleznete jej pod názvem Keter 17361081 Store It Out ukládací. Na zahradě Vám mnoho místa nezabere, ale pořádek Vám udržet pomůže.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang