Pořádně si rejpněte! Naše nabídka rýčů

Dílna, stavba a zahrada

V internetovém obchodě Nakupka.cz rádi nakupujete spotřebiče do bytu všecho druhu, nicméně nezapomínejte i na další sféry zboží, které nabízíme. Víte například o naší bohaté nabídce zahranického náčiní? Třeba rýčů? Náš jezdit kilomety do zahradnických center. U nás si rýč za lepší ceny můžete koupit hned v pohodlí domova.

Řekne-li se rýč, mnozí si představí dřevěnou násadu s kovovou “lžíci” na konci. Ale i mezi zdánlivě obyčejnými rýči můžete nalézt rozdíly, které vám práci mohou usnadnit. Podívejte se do naší nabídky. Objevíte třeba rýč určený přímo pro něžnější polovičky. Dámský rýč Fiskars S131510 je lehký a vhodný pro práci s lehkou půdou. Ale hlavně, pánové, vaše přítelkyně a manželky se již nebudou moci vymlouvat, že práce s rýčem není pro ně určená. Dámský rýč je toho důkazem : ) A pokud chcete zapřáhnout celou rodinu, určitě neopomeňte zakoupit také rýč dětský Fiskars S138010 s bezpečnější plastovou pracovní částí.

Chcete-li při skladování zahrádního účiní co nejvíce ušetřit místa, pak by vás měly zajímat nářadí s možností složení. I mezi rýči se takovéto produkty vyskytují. Třeba rýč Fiskars ARMY S131320, který ve složeném stavu měří pouhých 24 cm. Rozložený je pak dlouhý 58,5 cm. Vhodný je tedy zejména na práce v terénu, na dovolených například.

Dalším produktem mezi rýči je specialista na okraje trávníků, rýč Gardena, se kterým se vám bude velmi dobře rýt i zarovnávat při okrajích trávníků.

Rýče rovné, špičaté, rýče vhodné pro stavebníky a farmáře, rýče zahradní i teleskopické. Naše nabídka uspokojí všechny. A to nejen nabídka rýčů. Podívejte se na další druhy zahradního nářadí v naší nabídce. Pohodlně si u nás můžete zakoupit sekery, zahradnické nůžky, motyčky, lopaty, pilky, vidle, hrábě a další nářadí.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang