Posviťte si na to! Se svítícím toaleťákem

Domácnost a nábytek

Originální gadgets produkty se hodí do obýváku, kuchyně, ložnice, ale klidně i na toaletu. Představte si běžně používaný toaletní papír. Na trhu jsou kromě klasické bílé varianty různě barevné toaleťáky včetně černé barvy. Dále toaleťáky s potiskem vtipů, sudoku kvízů nebo přání hezkých narozenin. Novinkou jsou však svítící toaleťáky, které vás ohromí. A nejen vás.

Jsou dvě ráno, vy se celí rozespalí náhle vzbudíte a není jiné volby, než jít na WC. Se zaslepenými oči nahmatáváte vypínač… pak si uvědomíte, že nemusíte! Místnost je osvětlena a vy tak máte o starost méně. Tak toto se stane, bude-li vaše toaleta vybavena svítícím toaleťákem. I my jsme si jej oblíbili. V noci, kdy hrozí nejrůznější úrazy z neostražitosti se tato pomůcka do domácnosti více než hodí.

Jak už jsme naznačili, bílé toaleťáky nejsou právě kreativní. Pokud se vám svítící toaleťák zdá příliš extravagantní, můžete si v naší nabídce zábavných toaleťáků vybrat méně vyzívavé modely. Třeba sudoku toaleťák nebo různé verze se vzkazy všeho druhu.

Ptákovin ve vaší domácnosti můžete mít mnohem více. Jen navštivte sekci originálních dárků na Nakupka.cz.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang