Potraviny čerstvé i při delším cestování

Sport a outdoor

Potřebujeteli si vzít sebou svačinu do auta, nemusíte si hned kupovat autolednici, ale skvěle vám postačí chladící taška či box, budete k tomu potřebovat akorát chladící vložky, které si u nás můžete také zakoupit. Záleží jen na vás, jak velký box či tašku budete potřebovat, jistě si však z naší nabídky vyberete.

Jedete autem na delší cestu tak jistě využijete chladící tašky Campingaz Picnic Cooler 18l Ethnic, můžete tak zachovat potraviny čerstvé i při delší jízdě v autě. Tato taška je nejen ideální do automobilu, ale i třeba na pikniky či pěšší turistiku.

Nastavitelným propuhem si přesně určítě jak ho chcete mít dlouhý aby vám vyhovoval v nošení. Přední kapsa je určena na nádobí a uvnitř tašky Campingaz Picnic Cooler 18l Ethnic naleznete praktický oddělovač, takže nemusíte mít nutně všechny potraviny u sebe, ale můžete je díky přepážce oddělit.

Navíc tento oddělovač si můžete nastavit, přesně podle vašich mističek či surovin, je totiž také nastavitelný.

Chladící taška Campingaz Picnic Cooler 18l Ethnic dokáže chladit až jedenáct a půl hodiny, ale pozor, to jen díky chladícím jednotkách od značky FreezePack. Hmotnost celé tašky bez potravin je 870 gramů a kapacita je dostačujících osmnáct litrů.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang