Pozor! Proměnlivému počasí se nevyhneme!

Novinky

Nejsme žádná parta meteorologů, ale můžeme si troufnout říci, že přelom ročních období nejednou nabídne proměnlivé počasí. Abyste nebyli zaskočeni, že ráno do práce vyrážíte za slunečného počasí a domů se vracíte mokří na kost, chtělo by to možná víc než jen v rychlosti zaslechnout předpověď v rádiu. Mějte proto svého malého meteorologa přímo u Vás doma!

Jen si vzpomeňte, jak jste se nejednou čertili nad neschopností meteorologů, když nám naslibovali slunečné hory i doly a přitom pršelo, kde se dalo. A tak Vám dnes přinášíme možnost, jak se můžete s proměnlivým počasím poprat sami a zahrát si na samotného meteorologa! Jednoduše si pořiďte domů vlastní meteorologickou stanici!

Jednou z nich je například model Sencor SWS 50 B s velkým, modře podsvíceným displejem. Tato meteostanice nabízí možnost sledovat vnitřní teplotu a vlhkost a vnější teplotu a vlhkost. Z těchto hodnot pak snadno meteostanice zobrazí vývoj změn teploty a vlhkosti a tyto hodnoty dokáže uložit i do paměti. Pro samotnou předpověď počasí slouží ikony, jež Vám jasně zobrazí, co venku čekat.

Meteorologická stanice  Sencor SWS 50 B je ale také vybavena dalšími doplňkovými funkcemi. Mezi ně patří praktické hodiny i s budíkem, zobrazení data, dne v týdnu a dokonce i zobrazení fáze měsíce. K této meteostanici můžete připojit až 3 bezdrátové senzory.

Díky meteorologické stanici Vám končí to nekonečné ranní rozhodování, co si vzít ráno na sebe a jakou výbavu zvolit, jestli sáhnout po deštníku nebo slunečních brýlích. S meteostanicí Sencor SWS 50 B máte v rukávě další eso, aby Vás počasí nezaskočilo.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang