Pozor! Proměnlivému počasí se nevyhneme

Domácnost a nábytek

Nejsme žádná parta meteorologů, ale můžeme si troufnout říci, že přelom ročních období nejednou nabídne proměnlivé počasí. Abyste nebyli zaskočeni, že ráno do práce vyrážíte za slunečného počasí a domů se vracíte mokří na kost, chtělo by to možná víc než jen v rychlosti zaslechnout předpověď v rádiu. Mějte proto svého malého meteorologa přímo u Vás doma!

Jen si vzpomeňte, jak jste se nejednou čertili nad neschopností meteorologů, když nám naslibovali slunečné hory i doly a přitom pršelo, kde se dalo. A tak Vám dnes přinášíme možnost, jak se můžete s proměnlivým počasím poprat sami a zahrát si na samotného meteorologa! Jednoduše si pořiďte domů vlastní meteorologickou stanici!

Jednou z nich je například model Sencor SWS 50 B s velkým, modře podsvíceným displejem. Tato meteostanice nabízí možnost sledovat vnitřní teplotu a vlhkost a vnější teplotu a vlhkost. Z těchto hodnot pak snadno meteostanice zobrazí vývoj změn teploty a vlhkosti a tyto hodnoty dokáže uložit i do paměti. Pro samotnou předpověď počasí slouží ikony, jež Vám jasně zobrazí, co venku čekat.

Meteorologická stanice  Sencor SWS 50 B je ale také vybavena dalšími doplňkovými funkcemi. Mezi ně patří praktické hodiny i s budíkem, zobrazení data, dne v týdnu a dokonce i zobrazení fáze měsíce. K této meteostanici můžete připojit až 3 bezdrátové senzory.

Díky meteorologické stanici Vám končí to nekonečné ranní rozhodování, co si vzít ráno na sebe a jakou výbavu zvolit, jestli sáhnout po deštníku nebo slunečních brýlích. S meteostanicí Sencor SWS 50 B máte v rukávě další eso, aby Vás počasí nezaskočilo.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang