POZOR! VELMI RYCHLÁ! Konvice Tefal BR304841 QUICK & HOT

Spotřebiče

Prosím pozor! Hledáte opravdu rychlou rychovarnou konvici? Konvice Tefal BR304841 QUICK & HOT je opravdu ta pravá. Tefal je spojením kvality, luxusu, moderního designu a inovativní technologie. Chcete rychle kafe, ale nechcete obětovat kvalitu? Chtěli byste při vaření vody ušetřit? Tefal ušetří váš drahocenný čas i peníze! Ne není to klam. Je to pravda. Takováto rychlovarná konvice opravdu existuje.

Konvice Tefal BR304841 QUICK & HOT má velmi netradiční design. Tento design však ukrývá ojedinělou technologii ohřevu vody. Revoluční technologie Tefal OPTI-Quick je založena na spirálovitém pohybu vody přes ohřívací systém. Tefal touto technologií vypustil nutnost předehřevu vody a snížil spotřebu energie v klidovém stavu téměř na nulu. Navíc vodu ohřeje již za 3 vteřiny!!! Nebudete čekat 3 minuty jako u klasické rychlovarné konvice. 3 vteřiny = 3 x lepší a výkonější než běžná konvice. V této konvici nikdy neohříváte celounádržku s vodou. Voda v nádržce má stále stejnou teplotu (je studená). Ohříváte vždy tolik vody, kolik potřebujete, množství zvolíte kolečkem na čele konvice.

Máte doma tvrdou vodu? I na tuto překážku je rychlovarná konvice Tefal QUICK & HOT připravena. Je vybavena filtrem Claris. Je to filtr s protisměrným prouděním. Čerpadlo vytlačí vodu přes filtr a voda je k dispozici pro ohřev 3 vteřiny. Vždy se filtruje požadované množství. Díky tomuto filtru si můžete dát sklenici čisté studené vody, třeba s citrónem. Stačí zmáčknout modré tlačítko a voda se přefiltruje do vaší sklenice. Tefal doporučuje filtr obměňovat po 50l přefiltrované vody, ale nic nemusíte sami hlídat, přístroj vás sám světelnou signalizací na včasnou výměnu upozorní.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang