Pozor! Jen pro odvážné

Parfémy, kosmetika a zdraví

Nebojte se, nejedná se o žádnou událost, během které by byla prověřována vaše kuráž a odvaha. Jedná se pouze o jednu z možností překladu názvu parfému Diesel Only the Brave. Jedná se o natolik specifický (v kladném slova smyslu) parfém, že stojí za to se mu více věnovat.

Parfém Diesel Only the Brave vás na první pohled dokáže zaujmout. Čím to? Přeci flakonem. Plastika uzavřené mužské pěsti opravdu dokáže zaujmout, jedná se o velice nevšední vyhotovení. Pokud postavíte do řady několik parfémů a nebudete mít možnost vyzkoušet obsah a budete mít za úkol si vybrat, bezpochyby vyberete právě Diesel.

Nebojte se však, že atraktivní vyhotovení flakonu je jediné, co vás donutí se k tomuto parfému vracet. Zcela jedinečná a snadno identifikovatelná vůně, která dlouho vydrží a je určena pro sebevědomé muže. Pokud však nějaké to sebevědomí postrádáte, nemusíte se vůbec ničeho obávat, s tímto parfémem jej budete mít až až.

Složení je velice dobře zkombinované a rozhodně nikoho “nepraští” do nosu. Základem je pižmo, hlava je tvořena kůží a srdce z citrónu a cedrového dřeva.

Parfém Diesel Only the Brave EDT je velice vhodnou volbou pro pány téměř jakékoliv věkové kategorie. Tento produkt u nás naleznete v 75 (pro kterou jsme nyní nastavili “výprodejovou” cenu, *pozn. ke dni 4 .2 .2011), 50, 35 ml provedení a také ve formě 75ml testeru.

Celou řadu parfémů světových značek naleznete také na příslušném patře věnované parfémům.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang