Prach a nečistota kolem vás?

Spotřebiče

Jednoduchá rada, chce to víceúčelový vysavač, který si poradí se vším! Vysávejte mokré či suché povrchy, regulujte výkon, mějte vše uklizené během chvíle a už svého pomocníka nedáte z ruky.

Každý den se v místnostech nahromadí jemný povlak prachu a oblak nečistot. Určitě i vy se snažíte vyvětrat vydýchaný vzduch v místnosti, vnést do ní tak čerstvý vzduch a náhle se vám přivalí do pokoje saze od sousedů. Je to nepříjemné a hlavně vám to přidělá práci navíc. Víceúčelový vysavač Sencor SVC 3001 Orca vám tento problém aspoň usnadní vyřešit v rychlosti úklidu.

Vysavač Sencor SVC 3001 Orca má omyvatelný vstupní i výtupní mikrofiltr, termostat zabraňující přehřátí motoru a zajímavou funkci Soft Start, která nezatěžuje elektrickou síť při náběhu motoru. Pokud máte plovoucí podlahy, oceníte pogumovaná kolečka u tohoto modelu a akční rádius 7.5m. Vysavač dále disponuje samonavíjecím kabelem, pětistupňovým systémem filtrace a elektronickou regulací sacího výkonu.

V příslušenství víceúčelového vysavače Sencor SVC 3001 Orca naleznete univerzální podlahovou hubici s výsuvným kartáčem, speciální hubici na vysávání vody, štěrbinovou hubici, hubici na čalounění, kartáčovou hubici a textilní sáček. Vše je připraveno k okamžitému použití.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang