Pračka, která dokonale vyždíme Vaše prádlo, nikoli Vaši peněženku

Spotřebiče

Sháníte novou pračku nebo se Vám rozbila Vaše stará pračka? Děsíte se že Vás teď čeká nekonečné hledání a vybírání v nepřeberném množství praček všeho druhu? Představením tohoto modelu Vám jistě rozhodování ulehčíme, protože jestli hledáte výkonnou pračku s předním plněním za skvělou cenu, tak jste ji právě našli! Je to Whirlpool AWO/D 6202/D! 

Pračky mohou být vrchem či předem plněné. Každý typ má své pro a proti. Vrchem plněná pračka je obvykle menších rozměrů a hodí se tedy do malých koupelen či prostorů.  Pračky  plněné vrchem vynikají snažší manipulací s prádlem – nemusíte se ohýbat. Nelze ale zase využít horní desku pračky jako úložný prostor a také nad pračkou musíte počítat s volným prostorem. Předem plněné pračky jsou nejčastěji 60 cm široké, lze je tedy popřípadě využít i do vestavby a k dobru máte i prostor nad pračkou.

Model AWO/D 6202/D od značky Whirlpool s kapacitou 6 kg, je kromě velice účinného praní, také dosti účinný při ždímání. Nastavitelná volba otáček od 400 do 1200 ot/min řadí tuto pračku do skupiny B z hlediska účinnosti odstřeďování. Což je takhle na úvod milá zpráva, ne? Pojďme ale dál. Na výběr máte z 18 programů. U pracího cyklu můete navolit jak druh materiálu, tak i teplotu praní. Mezi speciální programy patří Jeans, Linergie (pro pranní spodního prádla), snadné žehlení či super eco. Nemusíte se ani bát vyprat Vaše oblíbené vlněné svetry, protože prací cykly u Whirlpool AWO/D 6202/D byly testovány a schváleny společností The Woolmark Company. K dispozici je kolébka na praní vlny a velmi šetrné ruční praní.

Pračka Whirlpool AWO/D 6202/D je vybavena displejem, odloženým startem a především 6. smyslem. Vaše pračka tak dosáhne optimálního výkonu, protože si sama upraví program v závislosti na  úrovni savosti materiálu a  jeho množství. Spotřeba energie a vody se tak může snížit až o 30 % a doba trvání programu až o 50 %. Kvalitu pračky podtrhují i LED kontrolky – zanesení filtru, připojení vody, zavření dveří, hlášení servisu. Takový problém je hned detekován a bezpečnost praní je tak zaručena. Materiál bubnu je z nerez oceli, dvířka se dají otvírat v úhlu 172° a pračka je vybavena systémem vyrovnáváni nestability. Nejsou to další důvody proč mít doma právě tento model? Pro úplnost informaci lze ještě dodat, že pačka AWO/D 6202/D patří do energetické třídy A+ a třídy pracího výkonu A. Hlučnost při praní je 59 dB a při odstřeďování 75 dB. Pokud vezmeme v úvahu všechny tyto přednosti a přidáme navrch ještě skvělou cenu, není již opavdu o čem přemýšlet!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang