Pračka, která má svou tvář? Whirlpool Aquasteam 9701

Spotřebiče

Mnoho lidí má tendence neživé věci personifikovat. Jistě nejste výjimkou, pokud ráno pozdravíte své auto a prohodíte s ním pár slov a ke svému mobilnímu telefonu máte více než vřelý vztah. Lidé si opravdu dokáží vytvořit citový vztah k různým neživým věcem, takoví plyšoví medvídci by mohli vyprávět. Takovým pomyslným medvídkem by se mohla stát i pračka od značky Whirlpool, který Vás na první pohled doslova očaruje…

Ne že by snad vzhled byl tím jediným určujícím parametrem při výběru pračky. Ale co si budeme povídat, takovou pračku máte na očích každý den, tak neříkejte, že není příjemné se dívat na podařené designové dílko. A takovým dílem pračka Whirlpool Aquasteam 9701 opravdu je! Pokud preferujete jemné zaoblené linie, jistě bude tento model Vaší favoritem. Design Carisma dále nabízí ergonomické otočné ovládání, dotykové ovládání a samozřejmě LCD displej! Jedná se zkrátka o souhru v každém detailu.

Ale přeci jenom, důležité jsou především ty “prací” parametry. Ty se rozhodně před designem zahanbit nenechají! Tak jako u dalších modelů praček značky Whirlpool i tento je vybaven 6. smyslem, který myslí především na úsporu Vašeho času, vody a energie. Pračku můžete naplnit až 9 kilogramy prádla a vyždímat až na 1200 otáček. Hodnota zbytkové vlhkosti se tak dostane na pouhých 53%.

Model Whirlpool Aquasteam 9701 Vám nabízí možnost výběru z 10 programů, kde méně obvyklým programem je funkce STEAM. Při praní totiž pára dokáže proniknout mnohem snáze i do těch nejšpinavějších vláken a se skvrnami si tak dokáže poradit i při nižších teplotách. Pokud se snažíte přeci jen na energii něco ušetřit, jistě Vás potěší i program SuperEco, který je šetrný na energii!

No, jen řekněte, nepřipadá Vám, že se na vás pračka Whirlpool Aquasteam 9701doslova směje?

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang