Pračka Whirlpool AWE 6419

Novinky

Hledáte spolehlivého, kvalitního a designově pěkného pomocníka na praní? Pak je pračka Whirlpool AWE 6419 tím pravým řešením právě pro Vás! Za příznivou cenu nabízí vynikajcí kvalitu prověřenou téměř stoletou tradicí!

Model  AWE 6419 je z kategorie vrchem plněných praček. Se svojí šířkou pouhých 40 centimetrů se vleze do každé koupelny.  Pračka Whirlpool AWE 6419 patří do kategorie nejúspornějších praček. Díky své spotřebě pouhých 0,85 kWh se může pyšnit zažazením do kategorie A+! Při jednom praní můžete vyprat až 5 kg prádla a to vše pouze při spotřebě 45l vody.
Každé praní si můžete nastavit podle sebe. Na výběr máte ze 18 různých programů. Na každý druh prádla si můžete vybrat z několika programů a nastavit si počet otáček od 0 do 900/min. Samozřejmostí jsou LED ukazatele, které Vás upozorní například na nutnost výměny filtru nebo přivolání servisu.

Pračka Whirlpool AWE 6419 je výrobek velmi vysoké kvality za přijatelnou cenu. Jeho koupí dostanete léty prověřenou značku, která zajistí dlouholeté bezproblémové služby.

Klíčová slova: EB-82795, novinky

Rubriky článků

Boxy HAKR mají současný design, aerodynamický tvar, jednoduché upínání.

Vánoce ještě nezačaly, ale nakupka.cz rozdává již nyní.

Kvalitní autobaterie máme skladem a ihned k odběru.

Nečekejte až příjde první sníh, nakupte zimní pneumatiky ještě teď za super výhodnou cenu před zimní sezónou. Tato výhodná předsezonní akce platí do 1.10.!

V souvislosti s novými legislativními podmínkami upravujícími provoz motorových vozidel a nařizujícími celodenní svícení je velice aktuální náhradní osvětlení vozidel určené výhradně pro osvětlení ve dne za nesnížené viditelnosti.

S funkcí scan – ručička budíku se při zapnutí zapalování posune efektivně ze začátku až na konec a zase zpět. LED osvětlený display. Červený ciferník, červená jehla.

Škokující dárky! Přesně to u nás nyní najdete. Originální dárky z různých oblastí najdete v nově zařazené kategorii na našem webu.

Do sortimentu jsme zařadili nádherné dřevěné hračky od českých truhlářů.

Archiv článků

Na stránce Novinky zveřejňujeme informace k produktům, které nabízíme Vám, našim zákazníkům internetového obchodu Nakupka.cz, který na trhu působí již od roku 2004 a má celou řadu spokojených zákazníků. Na serveru Nakupka.cz je možné výrobky zakoupit v několika tematicky rozdělených patrech: Bílá technika, Audio-Video, Zahradní technika, Nářadí a Autodoplňky.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang