Pračka Whirlpool AWE 6729

Spotřebiče

Hledáte spolehlivého, kvalitního a designově pěkného pomocníka na praní? Pak je pračka Whirlpool AWE 6729 tím pravým řešením právě pro Vás! Za příznivou cenu nabízí vynikajcí kvalitu prověřenou téměř stoletou tradicí!

Model  AWE 6729 je z kategorie vrchem plněných praček. Se svojí šířkou pouhých 40 centimetrů se vleze do každé koupelny.  Pračka Whirlpool AWE 6729 patří do kategorie nejúspornějších praček. Díky své spotřebě pouhých 0,93 kWh se může pyšnit zažazením do kategorie A+!

Při jednom praní můžete vyprat až 5,5 kg prádla a to vše pouze při spotřebě 49l vody. Každé praní si můžete nastavit podle sebe. Na výběr máte ze 18 různých programů. Na každý druh prádla si můžete vybrat z několika programů a nastavit si počet otáček od 0 do 1200/min. Samozřejmostí jsou LED ukazatele, které Vás upozorní například na nutnost výměny filtru nebo přivolání servisu.

Pračka Whirlpool AWE 6729 je výrobek velmi vysoké kvality za přijatelnou cenu. Jeho koupí dostanete léty prověřenou značku, která zajistí dlouholeté bezproblémové služby.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang