Pračka/sušička Whirlpool AWZ 514 D

Spotřebiče

Televizní svět je protkán reklamou na nejrůznější prací prostředky, které jsou lepší, ještě lepší, ovšem většinou jsou to ty nejlepší, které jen můžete mít. Jistě vám však nemusíme radit, že stejně jako je pro vaše čisté prádlo důležitý výběr pracího prostředku, neméně důležitou součástí prací procedůry je také správná pračka. Proto bychom vám rádi představili bílou krasavici jménem Whirpool AWZ 514 D, se kterou prádlo vyperete, usušíte a ještě vám zbyde spousta času, který jistě rádi věnujete něčemu jinému, než přemýšlení nad tím, proč vaše prádlo nevypadá tak, jak byste si přáli.

Firma Whirpool patří ke světové špičce ve výrobě bílé techniky a proto, pokud si potrpíte na opravdu kvalitní výrobky, i v případě praček se sušičkami by vám neměla uniknout nabídka této společnosti. Volně stojící pračka se sušičkou AWZ 514 D je jedinou svého druhu v katalogu firmy Whirpool a nabízí velmi rozumný poměr cena/výkon. Přední plnění usnadní vyndávání vypraného prádla, kterým můžete zaplnit až 47 litrů objemný buben. To znamená, že najednou můžete použít až 5 kg prádla pro praní a 3 kg prádla pro sušení. Spotřeba energie je 1,15 kWh, což tuto pračku řadí do energetické třídy C.

Navíc je tento model Whirlpool AWY 514 D vybaven systémem fuzzy logic (dynamická regulace spotřeby), což je systém, při kterém je spotřeba vody a energie automaticky regulována snímačem tlaku v závoslosti na typu praní a zatížení (pračka si sama dopouští vodu podle nasákavosti prádla). Pokud snad při koupi pračky berete také ohledy na vaše sousedy či pilně studující ratolesti, nemusíte mít žádné obavy. Hlučnost při odstřeďování nepřesáhne 76,2 decibelů. Pro vaši plnou spokojenost je připraveno 19 programů včetně několika pro bavlnu, syntetiku, jemné prádlo či vlnu. Samozřejmostí je praní na 30° C, ECO praní či odložený start. Pro vaši potřebu je také pračka Whirlpool vybavena velkým LCD displejem, kde si pohodlně nastavíte veškeré kroky praní.

Pračka se sušičkou Whirpool AWZ 514 D překvapí celou řadou detailů, pro které se vyplatí o ní přemýšlet. Třeba speciální antibakteriální povrch v přihrádce na prací prostředky, který napomáhá snižovat množení bakterií, nepříjemných zápachů a plísně. Takže vlastně proč přemýšlet? Chcete-li prát a sušit na jednom místě, Whirpool je pro vás tou správnou volbou.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang