Přála jste si být kadeřnicí, jako malá? Remington Vám může tento sen splnit!

Spotřebiče

Culíky, drdoly, copánky a různé ohony! Když jste byly malé, tak to bylo jednoduché, stačilo k tomu pár barevných sponek a princezna byla na světě! Jenže, teď, když už jste dospělá, přeci nevyrazíte třeba na rande s dvěma culíkama na hlavě. Úprava Vašich vlasů potřebuje trochu profesionality, ale tu jim můžete dopřát i Vy sama!

Krásné vlasy u ženy jsou i její vizitkou, proto byste jim měla věnovat dostatečnou péči. Nemusíte vždy vypadat jako od kadeřníka, ale s fénem Remington AC 5010, tak prostě vypadat budete ať už chcete nebo ne! Tenhle černý zázrak od značky Remington, která nabízí opravdu téměř profesionální výrobky pro péči o Váš vzhled, bude Vaším malý soukromým kadeřníkem!

Fén Remington AC 5010 je vybaven výkonným 2200 W motorem, který navíc zajišťuje jeho dlouhou životnost! Tento model umožňuje nastavení 3 teplot a 2 rychlostí. Opravdová studená vlna, Vám umožní na závěr zafixovat Váš účes! Nyní jsou moderní fény s difuzérem, proto samozřejmě i tento model s ním disponuje. Pomocí tohoto nástavce dokážete zvětšit Váš objem a účes přesto vypadá velmi přirozeně.

Pokud si potřebujete vytvořit perfektní účes se Všemi detaily, máte k dispozici navíc další dva nástavce. Pro přesný styling stačí použít 7mm úzký koncentrátor a pro rychlé vysoušení zas vyměnit za koncentrátor 11mm. Pokud jsme ale v úvodu hovořili o profesionálním fénu, můžeme ve výčtu jeho příslušenství ještě pokračovat dále. Součástí fénu Remington AC 5010 je navíc plochý a kulatý kartáč. Tyto kartáče Vám rovněž napomohou k perfektnímu účesu! Aby se Vám tohle všechno neválelo všemožně po koupelně, součástí balení je profesionální kufřík, ve kterém budete mít všechno pěkně pohromadě.

Chce to je trochu cviku a zvyku a uvidíte, že spolu s tímhle “osobním kadeřníkem” značky Remington budete vypadat, jako když jdete od toho skutečného!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang