Praní na úrovni – Pračka AQXXF 129 H, Hotpoint-Ariston, Aqualtis

Spotřebiče

Odchází vám vaše stará pračka? Poohlížíte se po nové? Nebo si teprve zařizujete vaši domácnost a chtěli byste do ní nějaký moderní a spohlivý kousek? Pak by vás mohla zaujmout naš nabídka zajímavě a poměrně netradičně řešené pračky moderního vzhledu od firmy Ariston. Model AQXXF 129 H nabízí vše, co od takové pračky budete očekávat a možná vás překvapí i něčím navíc. Více o této pračky se dočtete v naší novince.

Model pračky AQXXF 129 H, Hotpoint-Ariston, Aqualtis má otvor na vkládání prádla umístěn vpředu nezvykle v horní části pračky, což je proti zažitým konvencím poměrně netradiční řešení. Na první pohled však tato pračka vzbuzuje zaujetí a praktické využití tohoto řešení je nezpochybnitelné. Vkládání i vyndavání prádla budete mít blíže a nebudete se muset tolik shýbat.

Praktičnost této pračky však netkví pouze v zajímavě upořádaném otvoru na vkládání prádla. Tato pračka v sobě skrývá některé funkce, které vám určitě přijdou vhod. Tak třeba tzv. Down comforter Program. To je program speciálně vytvořen pro praní dek a přikrývek. Ty jsou jemně vyprány za pomocí dostatečného množství vody, které zabezpečí správné vyprání a vymáchání bez zbytků pracího prášku v tkanině. Dále tzv. 7 denní program praní bílého prádla. Díky němu můžete vyprat ložní povlečení a osušky celé rodiny najednou v jednom pracím cyklu, a tak ušetřit čas a energii. V neposlední řadě je praktický program pro praní košil. Tento program vytvořený speciálně pro košile a trička umožňuje jejich praní s extrémní citlivostí a se zárukou snadného žehlení. Díky specifickému otáčení bubnu a správnému množství vody je eliminované riziko zmačkání a textilie si zachová původní barvy a vlastnosti.

Pračka AQXXF 129 H, Hotpoint-Ariston, Aqualtis je také v dalších ohledech moderně vybavena. Energická účinnost je ve třídě A+. Kapacita náplně prádla je plných 7,5 kilogramů. Mezi další funkce této pračky patří časovač odloženého startu, automatické řízení spotřeby, snadné žehlení či extra máchání. Tento model je také vybaven technologií super silent, takže její chod vám bude dobře “utajen”.

Od firma Ariston máme v nabídce i další povedené modely praček. Všechny jsou kvalitními výrobky a plně schopny uspojit i vaše nejnáročnější požadavky co se praní prádla týče.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang