Prahne Vaše kuchyně po odsavači? Dopřejte ji třeba odsavač od značky Mora

Spotřebiče

Dnes Vám možná nepředstavíme ten nejoriginálnější a nejluxusnější produkt z naší nabídky, ale uvidíte, že funkci splní vlastně úplně stejně! Dnes se totiž podíváme na odsavače par, na klasické odsavače, které stále nalézají uplatnění a svou oblibu. Pokud tedy právě hledáte malý a výkonný odsavač par, mohla by Vás dnešní nabídka zaujmout!

Kromě zaměření na klasické odsavače se dnes podíváme pouze na tradiční českou značku Mora. Modely této značky lze ve většině případů použít buď jako recirkulační nebo s odtahem do komína. U jednotlivých modelů se často ptáte, kde je odtah na odsavači umístěn. Se značkou Mora však tento problém řešit nemusíte. Pro snadnou instalaci, jsou totiž odsavače vybaveny více otvory.

Stejně tomu je i u modelu Mora OP 5701.6151 hnědý (50cm). I tento model lze instalovat pod kuchyňskou skříňku, dle svých možností si můžete vybrat odtah nebo recirkulaci a navíc může mnohé z Vás potěšit ne příliš obvyklá hnědá barva. Odsavač je vybaven jedním motorem s maximálním výkonem odtahu 320 m3/hod. S výkonem vždy souvisí i hlučnost, ta je v tomto případě 59 dB, což je velice snesitelná hodnota.

Při vaření si lze vybrat ze 3 stupňů výkonu a velmi praktické je i osvětlení pomocí žárovky. Pokud Vám bude sloužit odsavač par Mora OP 5701.6151 hnědý (50cm) jako recirkulační, je nutno za nějaký ten čas vyměnit uhlíkový filtr. Shánění příslušenství někdy může být u některých produktů problematické, a proto máme pro Vaše pohodlí v nabídce nejen filtr uhlíkový, ale i tukový.

Pokud se Vám odsavač par Mora OP 5701.6151 hnědý (50cm) zalíbil, jen smutníte z toho, že zrovna 50 cm šířky je málo, jistě Vás potěší, že tento model je na Nakupka.cz k objednání i v šířce 60 cm!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang