PRÁZDNINOVÉ CAMPOVÁNÍ SE STANY COLEMAN

Sport a outdoor

Proč právě Coleman? Stany Coleman jsou vychytané ve všech směrech. Zaručují cenovou dostupnost, jsou pohodlné a různé speciální druhy pro všechny možné účely. Budete se cítít jako královská rodina na zámku. Stany Coleman jsou vzdušné, nepromokavé a technicky nenáročné. Jejich autoři myslí na rodinu, na mladé, na úložný prostor i na posezení s přáteli. S těmito stany budete v klidu a pohodě. Užijete si komfortní spánek a sladké sny.

Všechny stany Coleman jsou vybaveny unikátním ventilačním systémem, který byl vyvinut pro snižování kondenzace vlhkosti vzduchu ve stanech. Standartní výbavou stanů je systém Fire retardand – samozhášecí úprava. V případě vzplanutí požáru se díky této úpravě oheň nerozhoří.

Víte jak bojujete při stavbě stanu? Ta doba, kdy vám jeho stavba trvala celé odpoledne, je pryč. Coleman Easy set up systém je tu proto, aby stavbu usnadnil. Tyče a příslušné tunýlky jsou označeny stejnou barvou. Tyčky nasunete do oček a následně se celý stan sám vzepne.

Outdoorové stany Coleman jsou upravené pro delší pobyt v náročnějším prostředí. Stan Adventure Coleman CELSIUS DUO 5 je ideální pro delší pobyt 5 osob na jednom místě. Disponuje vysokým a mimořádně prostorným obývacím pokojem až 200cm. Turistické stany Coleman jsou určeny pro záměry malé rodiny. Například turistický stan Coleman CANYON, který umožňuje proměny podle momentálních potřeb obyvatelů. Má 2 ložnice, obývací halu a 2 úložné prostory. Komfort dvou vchodů a dost místa na odložení zavazadel. Třetí řadou jsou rodinné stany Coleman. Jsou velké, praktické a cenově dostupné každé rodině. Rodinný stan Coleman LAKESIDE 4 překvapí svou adaptabilitou. Možnost 3 vchodů, dvě oddělené ložnice, průhledné segmenty a 2 praktické kapsáře.

Stany Coleman jsou ideálními společníky na campování ve všech podmínkách. Stanou se vaším sladkým snem.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang