Předem plněné pračky top

Spotřebiče

V žádné domácnosti by neměla chybět šikovná a kvalitní pračka. Zařizujete si byt a hledáte vhodnou pračku, se kterou by začátky praní neskončily katastrofou? Nebo stará pračka dosloužila a vy si potřebujete co nejrychleji vybrat nového nástupce? S naším sortimentem nemusíte mít obavy, zajisté si zde vyberete pračku přesně podle vašich představ. V této kategorii nabízíme předem plněné pračky. Pro začátek můžeme zmínit některé z kvalitních výrobců, kteří pračky dodávají. Např. AEG, Electrolux, BOSCH, Whirlpool.

Jaké předem plněné pračky nabízíme a jak fungují?

Máte na pračku více místa, ať už v koupelně nebo v kuchyni? Pak neváhejte a vyberte si z našeho sortimentu. Předem plněné pračky mají, už podle názvu, otvor na prádlo na přední straně (nikoli ze shora, jako tomu je u vrchem plněných praček). Tyto klasické pračky si můžete zakoupit v podobě volně stojících nebo vestavěných praček. Připadá vám praktičtější mít pračku v kuchyni, ale nechcete, aby byla vidět? Řešení je jednoduché. Nechte si pračku zabudovat do kuchyňské linky tak, aby se dala zavřít dvířky. Budete moct pohodlně prát v kuchyni, ale nikdo o tom nebude mít ani tušení.

Pokud se vám spíše zamlouvá mít pračku v koupelně, nabízíme vám volně stojící pračky. Je možno je umístit téměř kamkoli. Některé předem plněné pračky mohou být kombinovány se sušičkami. Pokud chcete ušetřit, je vhodné pořídit si dražší (a tím i úspornější) pračku. Tato investice se vám zajisté vyplatí.

Jaké funkce předem plněné pračky mohou mít?

Nabízíme pračky od nejobyčejnějších až po ty nejmodernější. Modernější pračky jsou vybaveny více funkcemi, které se vám mohou vždy hodit. Můžeme zmínit například systém na odstranění speciálních skvrn (např. jahody). Jedním otočným voličem obsluhujete standardní i speciální programy. Předem plněné pračky by měly mít nástavec pro tekuté prací prostředky, samočistící přihrádku na prací prostředky či dětskou pojistku pro bezpečnost provozu.

Některé předem plněné pračky mohou mít velmi užitečný textový displej v češtině, který ukazuje průběh programu, počet otáček, zbytkový čas a hmotnost prádla včetně doporučeného dávkování. Uvidíte, že s těmito speciálními funkcemi bude pro vás praní nejen povinností, ale také příjemným zážitkem.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang