Užijte si spoustu zábavy bez elektroniky

Pro děti

Nevadí, že už vám není patnáct, pořekadlo kdo si hraje nezlobí platí ve všech věkových kategoriích. Připravili jsme pro vás věci, které nejen vás, ale celou domácnost na dlouhou dobu zaručeně zabaví.

V současné chvíli je facebook jedním z hlavních komunikačních nástrojů, kde samozřejmě můžete dát najevo co se vám líbí. Ale co takhle to zkusit na ulici nebo u známých doma? Právě pro to jsou tu Likovací razítka, se kterými můžete udělit navíc i palec dolů – To se mi nelíbí, uvidíte, že na to nebude mít nikdo adekvátní reakci.

Za další hračku určitě dostanete palec nahoru. Jedná se o 3D bludiště Intellect ball, které bychom snad ani nemuseli nazývat hračkou, protože si s ní užijí spoustu zábavy i dospělí. Jedná se o jedinečný hlavolam, který se nás snaží zmást tím, že se v něm můžeme pohybovat všemi směry. Natrénujete zde svou trpělivost, zručnost i prostorové myšlení, na 118 překážek vám určitě jeden pokus stačit nebude.

Se Stavebnicí SpaceRail strávite určitě další spoustu času. Náročnost podobná stavebnici Merkur vás přenese zpátky do dětský let. Není zde žádný limit ani předepsaný postup, všechno záleží jen na vaší představivosti. Jedná se o stavění dráhy pro kuličku, která by měla při dobře postavené dráze jezdit pořád dokolečka. Jak značí název SpaceRail jedná se o stavebnici, která jakoby přiletěla z budoucnosti a určitě poslouží dobře i jako dekorace bytu.

Zkuste se vrátit zpátky do dětských let s některou z našich vychytávek jedenadvacátého století, kterou vám budou všichni u vás v bytě závidět nebo se podívejte na další možnosti v naší sekci hitovky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang