Přemýšlíte o koupi tabletu?

Mobily, PC a kancelář

Pokud často cestujete nebo třeba potřebujete rychle vyřídit e-maily a nemáte po ruce notebook, tak je ideálním řešením tablet. Šetří místo a využít ho můžete na spoustu praktických věcí nebo s ním zkrátka “zabít čas”. V dnešní době už je nabídka tabletů velice široká, proto pro vás máme tip na jeden konkrétní.

Jedná se o dotykový tablet Asus Google Nexus 7 II (16 GB), se kterým budete jistě spokojeni ve všech směrech. Inteligentní, tenký a nádherný, tak ho popisuje výrobce.

Pyšní se čistým, jednoduchým designem se štíhlým tělem, tenkým rámečkem a matným zadním krytem příjemným na dotek. Tento tablet s displejem 7″ váží pouze 290 gramů a díky svým rozměrům se vejde opravdu téměř všude.

Tablet nabízí rozlišení s více než 2,3 miliony pixelů, což vám umožní číst text ještě ostřejší než tištěné stránky. Další výhodou je vysoký výkon, s čtyřjádrovým procesorem a 2 GB RAM běží vše rychleji. Tablet Asus Google Nexus 7 II (16 GB) je prvním tabletem s operačním systémem Android 4.3, nejnovější verzí světově nejpopulárnějšího mobilního operačního systému.

Díky dvoupásmové Wi-Fi je vaše surfování rychlejší. Tablet disponuje interní pamětí 16 GB. Zkrátka nespočet výhod ve velice elegantním a moderním tabletu!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang