Přesnost nade vše

Domácnost a nábytek

Jste také jedni z těch, pro které je problém odhadnout míry, váhy a vzdálenosti? Jdete si do obchodu pro 0,5 kg jablek a přijdete domů s celým kilogramem? Není to jistě žádná tragédie, ale pokud potřebujeme odvážit nějaké potraviny například při vaření, chtělo by to mít raději nějakého pomocníka!

Tentokrát ale nemyslíme zrovna muže, kteří mají odhad téměř na všechno, ale kuchyňského pomocníka! Tím je v tomoto případě kuchyňská váha Sencor SKS 5300. Na první pohled vás si ji zamilujete díky dokonalému vzhledu, dalo by se říci, téměř futuristickému. Inverzní podsvícení displeje je prostě úžasné! Vzhled ale samozřejmě není tím hlavním parametrem, podle kterého si kuchyňské váhy vybíráme.

Orientovat byste se měli například podle přesnosti vážení, která je v tomto případě 1gram. Pro přesnost vážení je totiž váha Sencor SKS 5300 vybavena čtyřmi senzory. Velmi užitečnou funkcí je nulování hmotnosti nádoby a postupného dovažování. A praktická je i možnost volby jednotek, můžete tak jednoduše vážit na gramy nebo mililitry. Pro šetření baterie disponujekuchyňská váha Sencor SKS 5300 funkcí automatického vypnutí při nečinnosti.

Veškeré kuchyňské spotřebiče by měly mít jednoduchou obsluhu a údržbu a tato váha není výjimkou. Proto je celá ze skla a navíc s dotykovým displejem. Nikde žádná zbytečné tlačitka, záhyby a přechody, které je vždy mnohem složitější čistit. Pokud se ale stále nestala právě tato váha vaším favoritem, věříme, že v kategorii kuchyňských vah, si nějakou určitě vyberete!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang