Přestaňte bloudit a jděte tou správnou cestou

Sport a outdoor

 Každý turista už určitě zažil situaci, kdy nevěděl kudy kam. Pokud nechcete ztrácet čas blouděním po lesích, horách či ve městě, pořiďte si nový outdoorový model GPS navigace. Nezáleží zda cestujete autem, jedete na kole, jdete pěšky, nebo se třeba plavíte po moři – ve všech případech Vám nagivace Garmin Dakota 20 Europe Lifetime usnadní cestu. Tento všestranný, kompaktní a především odolný navigační přístroj si Vás získá hned po prvním osahání.

Garmin Dakota 20 Europe Lifetime je dodáván s podrobnou turistickou navigační mapou České republiky Topo Czech 3 a Atlas Czech 8 a základní mapou světa s větší podrobností Evropy s doživotním bezplatným přístupem k aktualizacím. Přístroj dále obsahuje základní mapu celého světa s vestavěným digitálním modelem terénu, který umožňuje plastické zobrazení mapy na displeji přístroje.

Dotykový displej s úhlopříčkou 6,6 cm a rozlišením 160 x 240 bodů Vám přinese kvalitní obraz. Navigace váží pouhých 148,8 g včetně 2 tužkových baterií (AA nebo NiMH) a má výdrž až 16 hodin.

V navigaci je také kalendář určující vhodnou dobu pro lov a rybolov. A v případě, že Vám při rybaření navigace spadne do vody, nemusíte mít obavy, protože bez poškození vydrží v metrové hloubce až půl hodiny( test IPX7). Neseďte doma a vyražte na cesty s navigací Garmin Dakota 20 Europe Lifetime!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang