Přestaňte své tělo zanášet škodlivinami při kouření

Spotřebiče

Určitě jste v poslední době něco zaslechli o elektronických cigaretách. Pokud jste silní kuřáci, jistě víte, že kouření obyčejných cigaret škodí vašemu zdraví. Tento negativní efekt eliminuje elektronická cigareta.

Jestli přemýšlíte nad koupí elektronické cigarety, vězte, že nejvýhodnější pro vás bude koupit hned tu nejlepší. Vzhledem k funkčnosti je nejdokonalejší elektronickou cigaretu na trhu cigareta Joyetech Joye eGO-C 650mAh.

Čím je tato cigareta tak výjimečná? Především svým inovativním atomizérem, který se skládá ze tří částí. Proto při opotřebení není třeba vyměňovat celý atomizér, stačí vyměnit jen tu část, která už nevyhovuje (typicky hlavu atomizéru).

Cartridge elektronické cigarety Joyetech Joye eGO-C 650mAh má obsah 1,1 ml a je opakovaně použitelná. Liquid je do atomizéru dodáván speciální jehlou, díky čemuž prakticky nehrozí jakýkoliv únik kapaliny. Baterie má kapacitu 600 mAh a nabije se za 1,5 až 2 hodiny. Balení obsahuje dokonce dvě plnohodnotné cigarety! Jedna složená cigareta je necelých 13 cm dlouhá a 1,5 cm široká.

Elektronická cigareta Joyetech Joye eGO-C 650mAh má oproti obyčejným cigaretám nesporné množství výhod. Nejenže neničí Vaše zdraví, kromě toho ani nepáchne a díky svému modernímu designu i nepoměrně lépe vypadá. Tato elektronická cigareta je navíc mezi ostatními elektronickými cigaretami na trhu tou nejdokonalejší. Není proč váhat!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang