Přestat kouřit nikdy nebylo tak snadné. Kašlající popelník odradí každého kuřáka

Domácnost a nábytek

Jestli čekáte popelník, do kterého si odklepete popel z cigarety, nebo si do něj odložíte zapálenou cigaretu, tak vás musím vyvést z omylu! Náš Kašlající popelník není na kouř zvyklý, ba dokonce mu kouř velice vadí, a tak proto, když ucítí kouř, začne odporně kašlat a chrchlat. Jak originální že?

Chcete stylově připomenout někomu ve vaší domácnosti, že kouřením si ničí zdraví, nehledě na to, že tím obtěžuje další členy rodiny, což je dosti bezohledné? Pak mu darujte právě Kašlající popelník, nebo mu ho jen nenápadně vyměňte za jeho starý popelník a budete se velice bavit nad jeho udiveným výrazem.

Pokud si až doteď neuvědomil, jak kouření dokáže ničit zdraví, tak věřte, že po pár dnech mu tuberkulózní kašlání bude připadat tak nechutné, že bude chtít s kouřením přestat. Tímto originálním dárkem můžete pomoci s odvykací kůrou sobě i svým blízkým, kteří uvidí, že vám na nich doopravdy záleží.

Kašlající popelník má stejně jako klasický popelník 4 drážky na odkládání cigaret, kdy každá z nich je vybavena speciálním pohybovým čidlem, které reaguje na vložení cigarety a spouští tak kašlající zvuk z vestavěného reproduktoru. Ke zprovoznění Kašlajícího popelníku jsou zapotřebí 2 AA tužkové baterie, které jsou součástí balení.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang