Přichází jaro, je čas uklidit

Domácnost a nábytek

Jaro je mimo jiné také symbolem nových začátků a očisty. Je to ideální čas, kdy se zbavit starých zvyků, nepořádku a nepoužívaných věcí. Co vám v této obměně pomůže?

Odpadkový koš! Když už si chcete pořídit koš, kupte si raději nějaký opravdu kvalitní. Jedním takovým je odpadkový koš Hailo 0516-520 Treno Top Design 16 l. První věcí, která vás určitě bude zajímat, je jeho objem, který dosahuje, jak už název napovídá, celých 16 litrů. Koš je tak dost velký, aby pojal všechny zbytnosti při jarním úklidu, na druhou stranu ale nezabere tolik místa, aby se nevešel do nějaké koutu místnosti, kde by nepřekážel.

Odpadkový koš  Hailo 0516-520 Treno Top Design 16 l se svým skvělým moderním designem a provedením v neobvyklé fialové barvě zapadne i do těch nejluxusnějších interiérů. Je nerezový a má speciální povrch, na kterém nejsou viditelné otisky prstů. Navíc se i velice snadno čistí, jeho údržba je tak naprosto bezproblémová. Koš se otevírá pomocí pedálu, který má důmyslný design a nenarušuje tak celkový vzhled koše.

Hailo 0516-520 Treno Top Design 16 l je praktický odpadkový koš, který se hodí jak do kuchyně a koupelny, tak i do kanceláře. Navíc má úžasný vzhled a je za dostupnou cenu. Co chtít víc?

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang