Příjemné posezení

Dílna, stavba a zahrada

Jaro je konečně tady! Těšíte se, až budete na terase či zahradě grilovat s rodinou a přáteli? Pokud jste si již pořídili gril, tak další nezbytností je určitě nějaký ten vhodný set zahradního nábytku, u kterého si budete moci pochutnat na grilovaných dobrotách nebo jentak posedět.

Máme pro Vás tip na krásnou stolovou sestavu V-Garden Monroe 4, která se vyznačuje atraktivním designem, ergonomickou konstrukcí a pečlivým zpracováním ze dřeva Meranti. Toto celosvětově populární tropické dřevo vyniká vysokou tvrdostí, odolností vůči povětrnostním podmínkám a dlouhou životností. Výběr dřeva a následná výroba zahradního nábytku podléhají velice přísné kontrole, takže na kvalitu stolové sestavy se můžete spolehnout.

Ve stolové sestavě V-Garden Monroe 4 jsou k dispozici čtyři křesla a jeden stůl obdélníkového tvaru. Na našich stránkách můžete dokonce shlédnout 3D animaci tohoto nábytku. Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem pro lepší ochranu. Je určen do exteriérů, interiérů a pergolových prostor. Při koupi této stolové sestavy navíc obdržíte zdarma kvalitní teakový olej Xyladecor bezbarvý, 0,75l určený k impregnaci nábytku vyrobeného z tvrdého tropického dřeva. Tak neváhejte!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang