Připomínejte si své zážitky každý den

TV, foto, audio-video

Máte skříň plnou fotoalb, na která se jenom práší? Stává se Vám často, že nemůžete najít své fotky z dovolené, protože Vám někam zapadly? Nebaví Vás fotky třídit do papírových fotoalb? Vadí Vám, že si Vaše fotky může najednou pořádně prohlédnout vždy jen jeden člověk? Potom je digitální fotorámeček tím nejlepším řešením pro Vás!

Takový fotorámeček ozdobí Váš pokoj. Speciálně digitální fotorámeček Sony DPF-D710, černý, LED má úchvatný design, jednoduché černé linie, které nechají vyniknout všem fotkám. Vy i Vaše návštěvy tak budete moci obdivovat fotky v rámečku, který svým vzhledem neruší zážitek z prohlížení, naopak díky vysokému rozlišení skvěle zobrazí jakoukoliv digitální fotku. Fotky si v rámečku můžete prohlížet jak na šířku, tak na výšku, automaticky se budou měnit podle toho, jak rámeček natočíte.

Pokud budete chtít šetřit energii, můžete jednoduše nastavit rámeček tak, aby fotky nezobrazoval, když to není třeba, například když doma zrovna nebude nikdo, kdo by mohl fotky obdivovat. Samozřejmostí je i ovládání skrze dálkový ovladač, díky němuž nebudete muset vstát z pohovky, abyste si prohlídli Vaše fotografie.

Zvláštností je funkce budíku, díky které pro Vás budou všechna rána hned příjemnější, vždyť kdo by se nechtěl probudit před obrázky z dovolené? Snímky se navíc v digitálním fotorámečku Sony DPF-D710, černý, LED dají velice snadno vyhledávat, stačí si je jen uspořádat podle svého gusta, pak už se Vám nikdy nestane, že byste nějakou fotku nemohli najít.

Zapomeňte na zaprášená fotoalba, která stejně nikdo neprohlíží. Stylový digitální fotorámeček Sony DPF-D710, černý, LED Vám zajistí, že všechny fotky budete mít pěkně pohromadě, a navíc skvěle doplní vybavení vašeho bytu. Už žádné další poztrácené fotky, mějte všechny své zážitky pohromadě v trendy digitálním fotorámečku!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang