Připravte se na Silvestra

Domácnost a nábytek

To to letí!!! Další rok se chýlí ke konci. S tím je spojena tradiční silvestrovská zábava a oslava konce a začátku dalšího roku. S tím vším je neodmyslitelně spojena pyrotechnika a požívání alkoholu. Přesně v okamžiku přelomu 2 roků je ideální čas pro novoroční přípitek. A proč si tento okamžik neudělat pořádně stylovým s kvalitním sklem určeném pro nejčastější nápoj pro tuto příležitost – šampaňským?

Hitovka Delux Skleničky Viňa je ve skutečnosti sada 6ti luxusních Champagne sklenic Schott Zwiesel.  Můžete si tak alespoň trochu navodit atmosféru luxusní restaurace. V této jedinečné sadě bude navíc jakékoliv šampaňské chutnat skvěle, ať už je za 80 Kč či třeba 1000 Kč. Tyto sklenice navíc skvěle padnou do ruky, takže ani kapka nepřijde nazmar. Proto si nenechte ujít tento doplněk vašich gastronomických zážitků a zakupte tuto sadu za výjimečně nízké vánoční ceny.

Hitovka Delux Skleničky Viňa určitě potěší také vaše známé, těch správných sklenic na všemožné nápoje je vždy nedostatek. Momentálně nemáte ve vašem domácím baru co do těchto sklenic nalít? Nezoufejte a navštivte naše patro Luxusní dárky a věříme, že nějakou tu “lahvinku” určitě naleznete.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang