Připravte se na zimu

Spotřebiče

Byť v mírném pásu nás žádná krutá zima nejspíše neočekává, člověk ovšem nikdy neví. Se stále větší hrozbou globálního oteplování a tím pádem brzkého příchodu další doby ledové je určitě moudré se na nějakou tu větší zimu řádně připravit. Rádi vám tedy nabídneme několik zajímavých produktů, které vám měsíce zimy určitě zpříjemní. Nesmí mezi nimi chybět třeba kvalitní přímotopy, čím dál oblíbenější vyhřívací dečky anebo šikovný eespressovač pro přípravu lahodného horkého nápoje.

Medvědi a spol to mají snadné. Jediná jejich starost je dobře se ve svém pelechu zásobit jídlem a pak většinu zimy hezky prospat a na počasí nemyslet. My si musíme věci zařídit jinak. Naštěstí oproti medvědům máme v obchodech mnohem širší nabídku produktů, které nám k tomu dopomůžou.

Primárním zrdojem tepla v zimních měsících jsou často přímotopy. Dokáží vás spolehlivě zahřát a to i v místech bez elektřiny. Jejich snadná přenositelnost a malé rozměry z nich dělají velmi šikovné pomocníky. Lze je rozdělit do několika skupin:

– olejové radiátory představují přechod mezi přímotopnými a akumulačními topidly. Díky olejové náplni dokáží vydávat teplo jen chvíli po zapnutí a poté ještě nějaký čas po vypnutí přístroje. Jejich výhdou je bezpochyby snadná manipulace a možnost využití například na chatě či chalupě. Z naší nabídky vám doporučujeme například olejový radiátor DeLonghi H590715 s pokojovým termostatem, který automaticky udržuje teplotu prostředí na požadované hodnotě a funkcí ochrany proti zamrznutí.

– akumulační kamna jsou vyžitelná tam, kde není zaveden plyn a netopí se tuhými palivy. Jednou z hlavních výhod je ten fakt, že v době nízkého tarifu elektřiny akumulují teplo a díky tomu poté vydrží topit i několik hodin. Jejich princip fungování je založen na ohříváním magnezitového akumulačního jádra. Následně je akumulační teplo sáláním za pomoci termostatu řízeného ventilátorem uvolňováno do prostor. V naší bohaté nabídce akumulačních kamen naleznete mnoho zajímavých modelů. Například AEG WSP 4010 s moderním a atraktivním designem a velmi kvalitními, ekologicky nezávadnými materiály.

– plynová topidla jsou nejlepší alternativou pro opravdu levné vytápění. A to co se týká pořizovacích i provozních nákladů. Mají velmi jednoduchou instalaci i obsluhu. Například plynová kamna Campingaz Pohoda Turbo Plus. S tímto výrobkem získáte velmi velmi pěkný design a možnost vytápění až 120 m3 prostoru.

– levnou a velmi přizpůsobitelnou alternativou jsou přenosné teplovzdušné ventilátory. Jejich výhodou je snadná použtilenost kdekoliv, kde právě potřebujete zahřát v dobách sychravého podzimního a zimního počasí. Hodí se především do menších místností, ovšem jejich pořizovací cena je natolik nízká, že kolikrát je vhodná kombinace několik takových přímotopů. Velmi levnou alternativou je například model Sencor SFH 8010 s třemi stupni nastavení a ochranou proti přehřátí.

Máte-li doma už napevno nějaký zdroj tepla a přídavné přímotopy vás až tak nezajímají, určitě občas přijde doba, kdy trochu více tepla není na škodu. Obzvláště v dobách, kdy ještě není topná sezóna a venku se náhle ochladí. To přijdou na žadu (mimo vašich partnerů) šikovné ohřívací deky a dečky. V nabídce máme několik takových od různých firem. Hyundai je u nás zastoupen hned dvakrát. Příjemná modrá barva, leč je to barva chladu, vás dozajista rychle zahřeje. Jejich deky nabízí 3 nastavitelné teploty, ochranu proti přehřátí a také možnost praní v pračce. Sencor má ve své nabídce taktéž na tělo příjemnou vyhřívací deku, která současně může sloužit i jako vyhřívací podložka. Eta na trh kromě několika typů vyhřívacích dek přinesla i šikovnou vyhřívací botu s masáží, která je vhodná pro všechny velikosti nohou. Deky v bílé barvě pak mají až 4 úrpvně nastavení. I firma Beuer stojí za povšimnutí. Zejména vyhřívací podkrývka Beurer TS 23 s pěkným barevným motivem.

Když už máte tepla dostatek, jste zabaleni do deky, poblíž je zapnutý radiátor, ještě to nemusí být všechno, čím se můžete rozmazlit. Teplo po těle vyvažte také teplem přímo v těle a to nejlépe nějakým lahodným nápojem. Toho můžete docílit díky naší široké nabídky kávovarů a rychlovarných konvic. Jedny z nejoblíbenějších položek v této nabídce jsou bezpochyby espressovače z řady Krups KP. Jejich levná pořizovací cena určitě nevypovídá o jeho schopnostech. Dokáží připravit mnoho druhů lahodných nápojhů včetně espresa, café lunga, cappuccina, latté macchiata anebo chococina. Ke každému balení navíc dostanete uvítací sadu obsahující skleničku, šálek s podšálkem a několik balení kapslí na přípravu nejrůznějších druhů výše uvedených nápojů.

Zima vás už nemůže zaskočit. Naše nabídka je před ní vždy několik kroků napřed a vy máte nyní možnost se na zimu dobře připravit. Navštivte jednotlivé sekce našeho internetového obchodu a zimy se od této chvílí určitě bát nebudete!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang