Připravte si doma dokonalou kávu

Spotřebiče

Patříte mezi milovníky kávy? Nebo ji zkrátka potřebujete třeba ráno na “rozjezd”? Pořiďte si domů kvalitní espresso a vychutnávejte si čerstvou kávu jako z luxusní kávarny kdykoliv.

S espressem DeLonghi ECAM 23.450 S v atraktivní stříbrné barvě budete určitě více než spokojeni. Jeho předností je promyšlená technika individuálně nastavitelné malé, střední nebo velké kávy, silné nebo extra jemné chuti s horkou nebo střední teplotou kávy.

Díky tomu si příjdou na své i ti nejnáročnější. Pokud nebudete mít chuť na espresso, tak si můžete připravit i lahodné nadýchané cappuccino a to pouze jedním stiskem!

Espresso DeLonghi ECAM 23.450 S má navíc praktický dvouřádkový display v češtině a slovenštině, díky kterému je ovládání espressa velice snadné. S funkcí “Moje káva” si můžete do paměti přístroje uložit Vámi navolenou kávu přesně podle Vaší chuti.

Naplnit ho můžete jak mletou, tak zrnkovou kávou s nastavitelnou hrubostí mletí. Espresso má automatický čistící a odvápňovací systém, takže udržet přístroj čistý je také velice snadné. S tímto espressem zkrátka pokaždé připravíte dokonalou kávu, na které si skvěle pochutnáte.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang