Připravte si doma osvěžující koupel plnou romantických kvítků

Parfémy, kosmetika a zdraví

Koupel patří k činnostem, které má většina z nás ráda. Večer po celodenním shonu, o víkendu jako báječnou relaxaci anebo jako skvělý romantický akt pro vás a vašeho miláčka. Ať už je to koupel taková či onaká, pouze u vody o té správné teplotě zůstat nemusí. Použijte pěnu, různé koupeové soli anebo speciální vychytávku z naší nabídky – květy do koupele.

Květy do koupele představují romanticky vzhlížející kvítky různých odstínů červené a růžové, které jsou vyrobeny z parfemovaného mýdla. Po vložení na vodní hladinu se zančou rozpouštět a plnit vaše čichové smysly příjemnými vonnými esencemi. Balení obsahuje cca 40 těchto lístků, které již na příjemnou koupel stačí, ovšem více balení vám vykouzlí ještě příjemnější atmosféru. Balení je navíc ve tvaru průhledného srdce, které je převázáno červenou mašlí. Tedy ideální dárek pro vaši druhou polovičku.

Provoněná koupel vás nabije fantazií a jistě poté nezůstane jen u ní. Dopřejte si tento skvělý výrobek a vyberte si z naší nabídky k němu další podobné. Sexy dárky nenechají nikoho chladným. Nechte se hýčkat a užívejte si chvíle s vaším partnerem/partnerkou.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang